Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te vtál már goa'uld gazdatest?

Te vtál már goa'uld gazdatest?

Figyelt kérdés

Azokra vagyok kíváncsi akik már otthont adtak a testükben egy ilyen kis cuki lénynek. Milyen érzés volt? Miért szabadultál meg tőle? Hol lehet ilyet szerezni?


Én is szeretnék magamba egy ilyet, de még nem találtam olyan kisállat kereskedést ahol árulnának Goa'uldot :(


22/L



2013. ápr. 3. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a Goa'uld egy aranyos kisállat, persze ha nem nézzük a hátából befigyelő falloszt és 3 kezét. mivel alig 3 méter, így a fiatalok körében közkedvelt, mint fültágító, vagy piercing.

a retikülben is divatosan fest.


hátulütője:

soha nem alszik, folyamatosan ennie kell, különben szívrohamot kap. étel gyanánt ajánlott kolbászt adni neki egy kisebb darab gyémánttal. attól akár perceken keresztül jóllakott lehet.


mivel a vizelete tudatmódosító szerként terjed a világban, így hamarosan be lesz tiltva. brazil feketepiacokon továbbra is lehet majd szerezni fajtiszta Goa'uldokat (szerintem).

van még kérdésed?

2013. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs, mindenre választ kaptam <3
2013. ápr. 3. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de anyukámnak van.. azt mondta, hogy nem olyan jó érzés, mert folyton kutyorognak a belei.
2013. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a-a :3
2013. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Star Trek ????????????????????

hogy a csudába jön ide a Star Trek ?

2013. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát úgy hogy nem star trek hanem csillagkapu
2013. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne de nem nekem :D
2013. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Cuki lény" Ez jól esett, bár Én inkább egy istennek mondanám magam...

:D

2013. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Idióta .A szimbiótának van szüksége gazdatestre nem a goa'uldnak .És csak úgy mellesleg mi a francért vennél te isteneket .
2013. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Tok'ra vagyok.
2013. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!