Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van ennyi hülye a világon?

Miért van ennyi hülye a világon?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 19:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem is vagyok hülye! :(
2013. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Evcsyh válasza:
Mert Te is az vagy!xdd
2013. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 fotoszintézis ***** válasza:
100%
Lélekvándorlás miatt. Azért lessz egyre több ember mert az álatokból ember lessz.
2013. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
hogy az olyan okos ember mint mi kihasználjuk, végül is én ezt csinálom.
2013. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, saját tapasztalatot hozok fel eme témához.

Minél több embert ismerek meg, minél idősebb leszek annál biztosabb vagyok benne, hogy az emberiség megérett a pusztulásra.Vagyis ha rajtam múlna, pusztulna.

2013. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Mert sokan a másik ember élete, viselkedése, jobban érdekli mind saját magáé.

Másik emberbe könnyebben meglátjuk a hibát, a beszólásait...

de saját magunkra nem érvényesítjük, mert hibátlan, tökéletes vagyok.

Sok mindent tudomásul kellene venni. Hogy egyik ember engem irritál, én meg a másik embert irritálom.

Sokkal jobb lenne ha világ, ha mindenki a saját maga ügyében lenne elnéző kedves, szeretettre méltó, és nem pl a szomszédján, vagy ismerősén kérné számon miért is mondat, ezt meg ezt!

Az ő szavaiért mi nem vagyunk felelősek. Utolsó napon nem a másik emberről kell számotadnunk, hogy ki mit mondot, kiről, és erről mi a véleményünk, hanem sokkal inkább saját magunkról. Hogy ezeket az embereket is szerettük-e! Segítettünk-e nekik...

2013. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

mert már nem kell sokat tenni az életben maradáshoz.

nem kell tüzet csiholni mert van öngyujtó

nem kell vadászni mert van hentes

stb

2013. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok vagy hülye vagyok? TEHÁT aki hülye, az is marad? Vagy aki hülye de nem annyira hülye,hogy ha már hülye akkor az azt jelenti,hogy semmit nem értek jah és mi az a hogyhívják... Amit fel kell burítani ha látsz egy embert aki neked támad egy lufival és asszem jobbra van mindenkitől.. xDD
2013. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem pont csak annyi eszem van, hogy életben maradjak(talán még annyi sem) ezért minden napot meg minden kis sz@rt megbecsülök, ami miatt hülyének tartanak.. Ördögi kör ez.

Szóval kedves hülye rokonlelkek, ne csüggedjetek! Mondhatnám, hogy "lesz ez még így se" de nem lesz másképp..:D

2013. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert Isten túlméretezte az állatkertjét :D
2013. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!