Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma láttam egy üzletben hogy...

Ma láttam egy üzletben hogy árulnak "madártejet", ilyet én is tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Mert holnap veszek a Juliska nénitől tyúkot mert végül is az is madár. Kb hány hónaposat vegyek,hogy meg tudjam fejni? Nehogy a Juci engem átcsapjon!Vagy vegyek fejőgépet hogy olyan finom legyen mint a bolti?

2013. ápr. 18. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
77%
Úristeeen... hogy tudtál ilyen degén kérdést feltenni?? Életemben nem jutna eszembe pont ezt feltenni, ha szivatnni akrnám a népet :D
2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Hát szerintem előbb kérdezd meg a Pista bá't, tudod ott a sarkon. Ő szokott ilyeneket csinálni.

Meg ha mán' ott vagy akkó' kérdd mán meg tőle, hogy milyen fűszereket kell még tenni a csilisbabba, a multkor elfelejtettem :(

2013. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Pedig a madárnak is van nyilván teje, nem véletlenül van szoptatós csibe, meg választási csibe a piacon, és lehet venni csirkemellet is és miért lenne a csirkének melle, ha nem tudna belőle szoptatni? Szóval, jogos a madártej.
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Fejd meg inkább a Pista bácsit, összeköthetnéd a kellemest a hasznossal! És lesz mindjárt tejed is!
2013. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A tyúknak hány emlője van?Ezt elfelejtettem megkérdezni!
2013. ápr. 18. 22:32
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Hahota 1983 szint
2013. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 mustafa33 ***** válasza:
91%
Te tyutyu, a madártejet nem fejik! Azt madárból csinálják. Úgy mint szójából a szójatejet. meg kókuszból a kókusztejet. Vagy ívjál a madaraddal mint a halak oszt tejel, tudod ahogy kanhalat dörzsölik az ikra felett.
2013. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
A hetesnak valószínűleg annyi humorérzéke lehet, mint egy rozsdás bádoglavórnak.
2013. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Ennyiből nem lehet leszűrni hogy a hetesnek van e humorérzéke.

Csak tudod mindennek megvan a maga helye. Ahogy ennek a kérdésnek a humor kategóriában kéne lennie. (Gondolom nemsokára át is teszik)

Nekem egész eddigi életemben dicsérték a humorérzékemet, de az engem is zavar, mikor az összes kategóriát teliszemetelik ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel. Pont azért van a humor kategória, hogy akinek egy netes, névtelen oldalon támad kedve vicceskedni, az ott megtehesse.

2013. ápr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy edd meg a tyúknak az eszét is, és akkor pontosan két tyúknyi eszed lesz. Fejében keresd, ott lesz az, olyan kis picike.
2013. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!