Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen nehéz állás a Napnál...

Milyen nehéz állás a Napnál fűtőnek lenni?

Figyelt kérdés
ha minden jól megy valószínűleg összejön ez az állás de nem túl sok jót hallottam róla mert nem egy ember mondta hogy nem könnyű melo, sokat kell dolgozni de viszont jól megfizetik. tapasztalt emberkék írhatnak akik már voltak a Napnál fűtők vagy hallottak valamit erről az egészről köszönöm mindenkinek
2009. okt. 4. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Izzasztó az biztos! De jutatásként ingyen kapsz télre tüzelőt.
2009. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Ott is válság van, bár szerencsére beszállítóknak tartozással nincs gond mivel a Nap Rt. fő profiljának tekinthető export cikkeihez (magas termodinamikai differencia szolgáltatás) maga állítja elő a szükséges erőforrásokat.

Viszont az utazás eléggé sok időt vesz el ha vidékről ingázik az ember, illetve utazási költséget nem támogatnak, szóval a szállásolás igen nehéz kérdés.

2009. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha birod a szénné égést, lazán menni fog.
2009. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen lenge öltözéket viselj, nyitott cipőt és használj dezodort!Úgyanis hamar meleged lesz.Meg fogyassz sok folyadékot,nehogy kiszáradj!
2009. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
és SOK naptej :D
2009. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Garantáltan égni fog a kezed alatt a munka :DDD
2009. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb mennyiségű napfolt esetén berendelnek túlórázni folttisztitóval ellátva.
2009. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
üdv én vagyok a nap. sürgősen keresek fűtőt mert fázok, de hogyha keményen dolgozik szünetben van idő napozni és a vendégem egy cola-ra ... na ebből a reklámból fogom fizetni a kedves dolgozókat... cégünk várja szeretettel
2009. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm ez jól hangzik (és persze a többieknek is a tanácsokat) azt hiszem holnap beadom az önéletrajzom
2009. okt. 4. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
munka társaink várják:D
2009. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!