Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » ByeAlex kinézethez ajánlanátok...

ByeAlex kinézethez ajánlanátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Szervezunk egy nyári 3 napos bulit, baráti szűk kör, 30-40 ember lesz, sátorpartynak is lehet nevezni, egyik leggyonorubb dunai szigeten, homokos part, tiszta Ibiza feeling.


Egyik késő délutánra gondoltam olyanra, hogy poén kedvéből az lenne mondva, hogy eljön BYEALEX a bulira fellépni, majd az alkalomkor megérkeznék a csónakkal a szigetre és playbackről szólna a ,,Kedvesem" én pedig ott színészkednék.


A ruháról annyit, hogy vettem a H&M-Ben egy világos kék vászon zakót és vászon nadrágot. Ehhez még veszek egy piros keskeny nyakkendőt.


Na de! Sötét szőke hajam van, és meg kéne oldani a fekete oldalra fésült frufrut is ami Byealexnek is van, szóval a hajat.


Hipster szemüveget szerzek, ez megoldva. Hangom nincs, ez is pipálva. Sapka milyen legyen?


Hogy raktjam magam össze ByeAlexxé? Ez a kérdés!


Előre is hálás köszönet és hála meg minden ami tetszik :)



2013. máj. 30. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy sima fekete sapka. Talán egy picit legyen nagyobb a fejedre, hogy lógjon.
2013. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30-40 ember közül tutira veszem hogy lesz olyan aki ezt sértésnek fogja venni és csak ő miatta menne el a bulira nem egy beöltözött majom miatt, aki csak utánozza. Szóval lincselésre azért készülj fel.
2013. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
majd azért ha készül kép küldd már el privátba.! :'D
2013. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jójó :D de csak nyáron lesz ez a kis akció :)
2013. jún. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!