Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Repkedő probléma?

MenzaBoy kérdése:

Repkedő probléma?

Figyelt kérdés
Berontott hozzám egy quetzalcoatlus. Repked körbe a házban és gyűjti a fémtárgyakat. Már megpróbáltam a jól bevált módszert, hogy rákenek egy forró kád nutellált a hátára miközben esőtáncot járok, de ellopta a kádat is. Nagyon szépen megkérek valakit hogy segítsen. Mit csináljak?
2013. máj. 31. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd meg egy paradicsommal(az orrára célozz). Ha nem működik adj neki egy körmöst.
2013. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy rossz a témakör, sajnos jelentenem kell a kérdést.

Közbe rákerestem, és azt írták, hogyha egy kaszával rajzolsz egy kört vérből (amihez egy szűz leány vére kell) akkor utána egy bizonyos karddal le lehet ütni.

2013. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*rd le. Akkor kihányja a fémtárgyakat, majd belehal a vesekőbe. Ez mindig működik, nyugodtan próbáld ki!!!
2013. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hahahahha ez olyan vicces volt kedves kérdező,eldobom az agyam
2013. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!