Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon hány olyan ember találha...

Vajon hány olyan ember található itt aki utálja a Grenma zene együttest?

Figyelt kérdés
nemtudom hogy pontosan hány van ebből de én marhára utálom őket. egyenlőre a legjobb idézetem hozzá: fuck u grenma!

2013. jún. 9. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
most az együttest utálod vagy azokat akik utálják?? oO
2013. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dalek Traak ***** válasza:
69%
Nem tudom milyen zenekar ez, de a nevéből ítélve biztos szörnyű. Majd őket is megsemmisítjük, ha sor kerül rá.
2013. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kik ezek? :D
2013. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=XD3Z6nFeRgg


nemis szörnyű :D tök jó


am meg tapasztalatból, a legjobb zenekaroknak vannak a legfurább neveik :D

2013. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az együttest! azokat akik utálják vagy nemutálják azokat nem. csak egyszerűen az együttest utálom eléggé mivel hogy már sok rádiócsatornákon hallottam a hangjukat meg még most is. meg hogy a rockzenét ki nem állhatom. én techno rajongó vagyok. meg hogy annak a Csonginak a hangja is milyen,, ahogy csak meghalljuk a hangját a tesóm már rohan is el.
2013. jún. 18. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
jah...hogy te a mosógépfrekvenciát preferálod :D
2013. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%
Bocs,de én nem szaroznék le egy ilyen bandát,mint ilyen kis fosokat,amikért te rajongsz.És egyébként nincs rossz hangja,és aki tudja értékelni őket,az tudja mi az a zene.
2013. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

többen is a kérdező "kedvenceit" szidjátok, úgy, hogy nem is tudjátok, hogy milyen zenét hallgat.. az valóban sokkal felnőttebb magatartás, kedves grenmafanok..:D

én sem szeretem azt a zenét, nincs abban semmi

2013. nov. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mi a bajod Grenmával te kis p***nyaló idióta sz@rházi??
2014. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szegény.. Ilyen negatív személyiséggel nem lehet valami irigylésre méltó életed. Próbáld meg egy kicsit pozitívabban látni az életet. Ha mindenen fennakadsz, ami épp nem felel meg a Te ízlésednek, stílusvilágodnak akkor egy olyan megkeseredett ember leszel, aki mindent és mindenkit taszít maga mellől...

U.i.: Amit Csongi elért, létrehozott a semmiből arra nem lehet mást mondani, mint: RESPECT ! Lehet fikázni valamit azért mert nem tetszik, de gondolj bele... Vajon nekik okozol ezzel akarcsak egyetlen álmatlan éjszakát?

Egyébként ritka jó emberek igazán nem értem a problémád forrását....;)

2015. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!