Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segítség! Már 3 hónapja ülök...

Segítség! Már 3 hónapja ülök a kocsiban, mert kaptam egy sms-t, hogy ne hagyjam el a gépjárművemet. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
Március 15-én éppen a garázsban szálltam be a kocsimba, mikor kaptam egy sms-t, hogy ne hagyjam el a gépjárművemet, ha elfogy az üzemanyagom akkor szálljak át másik kocsiba. A benzinem már rég elfogyott, de nincsen a közelben senkinek se autója csak a Gazsiéknak egy jaguáruk, de Ők nem hiszem, hogy örülnének neki, ha összepiszkítanám a vadi új üléshuzatot. Szerencse éppen előtte volt a bnőm bevásárolni, így volt élelem és víz, de hamarosan elfogy. Mit csináljak? :(

2013. jún. 11. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem :)
2013. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nekem is! én is szeretem!!!
2013. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 klopusz ***** válasza:
100%
Küldj sms-t a Belügyminisztériumnak! Ők már biztosan kidolgozták a menekülési stratégiájukat.
2013. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszel egy homokzsákot, szerintem már kiszálhatsz.
2013. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Most már maradj ott, ahol vagy, mert ha kinyitod a garázskaput, elvisz az árvíz.
2013. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
A szilvás buktát én is szeretem,szóval ezt jól el búktad.Ne szállj ki a kocsiból,inkább csak lépj ki belőle.Egyébként sincs légtér használati engedélyed.Tehát ne szívózz.És a WC problémád hogyan oldod meg?Pisi az üres vízes palackba?Oké.És a ...r?Vagy van liberod?
2013. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Edd meg a Gazsiék jaguárját...:)

Vagy zavard el nyulat fogni...

Ha a BM-re vársz, akkor szívni fogsz, mint a núbiai taknyoskígyó! Ez a biztos, nem a halál!

2013. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez k*rva jó :D
2013. jún. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha a jaguár olyan nyulat fog, amelyik épp egy répát kezdene enni, akkor egy csapásra 2 legyet ütsz, mert zöldséged is lesz! (általában a nyulak és a répák együtt járnak:)

Én már sok nyuszit répáztam...

2013. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó, ha nagyon sürgős, add meg a számodat, küldök egy sms-t, hogy most már kiszállhatsz.
2013. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!