Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Ma reggel amikor felkeltem, ideültem azonnal a géphez, ahogy az Isten megadta a napot. Kimentem a konyhába, ott két troll szerűség, vagy nemtom akármi elkezdett valamit mondani. Így szólt:

Taa~°ˇ°°ˇ˛ˇ˘˛karodj%!%áá vis!sza oda a%honnan jöttél%"/

Csak néztem nagyban hogy mi ez a lény és hát közelebb hajoltam, pofán vágott. De úgy őszintén fájt... Gondoltam magamban: biztos csak álmodok, és még nem keltem fel na még mit nem mentem a billentyűzethez de 1-2 belevertem a fejem. Úgy megfájdult a fejem hogy mikor aludtam azt álmodtam hogy alszok. És gondoltam akkor hogy MOST keltem fel,,, Megint kimegyek a konyhába hogy meggyőződjek róla, hogy nem-e, álmodom. Most is ott van valami hippy fajta ott táncol beszívva és tördeli a poharakat. Ekkor átmeneti agyvérzést kaptam. Megint megismételtem visszamentem a szobába hátha majd most felébredek,hát mit nem! Magamra burítottam a szekrényt, ez már nagyon fájt. Most már a következőre nem tom, hogy ki kíváncsi rá de azt már nem mesélem,ha kéritek akkor miért ne. Tehát a problémám hogy ez most egyáltalán micsoda?? És felfogok ébredni? Igen esetében: hogyan? Nem esetében : le se tudom írni...


2013. jún. 13. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint én is álmodok és a te álmodban vagyok. Hallod valahogy keltsd már fel magad! K...szott éhes vagyok és nincs itthon szinte semmi kaja. Ez tényleg csak álom lehet. Na, keljél. Add meg a számod és felhívlak, hátha arra felébredsz.
2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy próbálsz segíteni. De a lehető mindent megpróbáltam és szerintem nem fogok felébredni soha. De szerintem az is furcsa hogy álmomban tudok gépezni... még azóta is álmodom, és még mindig új nap még mindig nem keltem fel... :( Help me! Ötletek?
2013. jún. 14. 07:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Úristen!!!!!! A szobámban valami etióp izé táncol és benzinnel gyújtogatja a szobát!!!! EEh a r*k kieszi a ... mindj megoldom.. xdd
2013. jún. 14. 07:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Faja,azt hittem én vagyok beszívva de rájöttem,hogy te mint magad vagy besziivaa az én beszivásom helyett. Ezek szerint én hiába szvtam,nem szívtam.
2013. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2013. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmiség Pepe12! :)
2013. jún. 15. 08:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok beszívva,vagy micsoda.
2013. júl. 3. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
yg egy hónap múlva elmúlt a hatása. de be voltál szívva /gombázva az tuti
2013. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam, nem vagyok, és nem leszek soha egyik közül sem egyik sem. Lehet,hogy a pattogós cukor hatása alatt voltam. xDD
2013. júl. 4. 07:32
 10/10 anonim ***** válasza:
ééééééértem "pattogós cukor"....kemény cucc?
2013. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!