Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti is kaptatok ilyen levelet?

Ti is kaptatok ilyen levelet?

Figyelt kérdés

Már a másodikat kaptam ebben a hónapban!


Tisztelt Tímár Dániel!


Felhívjuk szíves figyelmét, hogy az éves átlag befizetési díja, nem haladta meg a csökkentett értékű kamatláb, éves 6,5% -át. Ezért a még ki nem fizetett összegek, a következő havi számlával együtt lesznek kiküldve, melynek fizetési határideje július első vasárnapját megelőző iskolai előadási napot megelőző munkanap kivételével bármelyik napon megtörténhet! Kérjük, hogy a befizetésnél számolja bele a kamat 3,5%-ának a havi THM -el csökkentett 6,6%-os értékadóját, ami a mindenkor jegybanki alapkamat 36%-a! Amennyiben, a számlát nem így fizeti be, úgy további tartozást írunk jóvá, ami a Ptk. 6. §3. szerint, adóköteles állampolgár esetében, a mindenkori jegybanki alapkamat, és az adózás mértékétől függő keresztszámítás hatványozott, de THM-el csökkentett 35,5%-a! Kérjük, szíves tudomásul vételét!


Tisztelettel,

Charles József

Jegybanki vezető


Kasztr-Áció Bank Zrt.

1001, Budapest

Mákvirág út 3



Aki még ennél a banknál van, ő is kapott ilyen levelet?


2013. jún. 15. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam...
2013. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én értékelem, hogy tudsz szuahéliül, de lefordítanád ezt magyarra? :D
2013. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDD Szuahéli' aszondja'. :))))
2013. jún. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!