Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok szívatásokat? Sürgős!...

Tudtok szívatásokat? Sürgős! Többi lent!

Figyelt kérdés
Sátrazni fogunk a 3 legjobb barátnőmmel a legjobb barátnőmnél. Tudtok jó sátrazós szívatásokat?? Éjjel rémtörténeteket mesélünk egymásnak( Ha tudtok, rémtörténetet is írhattok!!) Nem tudom, mennyit fogunk aludni, vagy fogunk-e egyáltalán, de lécci írjatok ne durva, gyorsan megcsinálható szívatásokat!!! ( azért ne durvát,mert a barátnőm szülei tanárok, és a barátnőm apukája és az én anyukám kollégák, és azért se durvát, mert nem szeretnék a sátorban kárt tenni, meg azért sem, mert a barátnőim erősebbek nálam, és engem úgy megszívatnának, hogy sikítva futnék el előlük) Lécci ha tudtok ilyet írni, akkor írjatok!! Előre is köszi a válaszokat!!!

2013. jún. 16. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 12 éves lányoknak
2013. jún. 16. 14:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Szivatásokat? Talán ha jó színész vagy akkor hitesd el hogy láttál valami fekete alakot és ne mondd el két napig hogy nem láttál. De nagyon komolyan add elő! Mint aki fél... Vagy hogy láttál ilyesmit vagy, hogy valaki/valami a nevedet suttogta. Vagy,hogy ha azt mondod, hogy pl.: "Psszt! (ujj felemel) ti nem halljátok ezeket a sikolyokat?" (rémisztő pofákkal persze,nevetés nélkül)


Rémtörténetek? [link]


[link]

2013. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
este árnyjátékozol kicsit egy zseblámpa és egy balta segítségével
2013. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen ilyenekre gondoltam, de azért köszi. Azt szeretném, hogy a szívatásoknak ne legyen köze a rémtörténetekhez. Olyan szívatás kéne, ami vicces, de nem kapják föl miatta a vizet.
2013. jún. 16. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán mondjuk amikor alszik öntözd a vizet egy másik pohárba és vissza :D
2013. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi!!! És asszem akkor bepisil, ugye??? :D
2013. jún. 17. 21:17
 7/7 xKakashix ***** válasza:
Vagy amikor alszik tedd a kezét vízbe, úgy a leghatásosabb ha egyik kezét meleg a másikat pedig hideg vízbe teszed! :D
2013. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!