Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy másik bolygóról jött lény...

Egy másik bolygóról jött lény vagyok. Van rá esély hogy beilleszkedjek a földi, ezen belül a magyar társadalomba?

Figyelt kérdés

Sajnos lezuhant az űrhajóm, és legalább 10 év mire értem jönnek az enyéim. Addig be kell illeszkednem, mert csak így élhetem túl az ittlétet. Ebben kérem a ti segítségeteket.


Bizonyítékul töltöttem fel magamról egy képet: [link]


Kérlek lássatok el tanácsokkal!


2013. jún. 16. 18:27
 1/4 anonim válasza:
Félévente mutasd meg magad, hogy az őrültek is hasznot húzzanak abból, hogy itt vagy. Végre lenne egy igazi földönkívüli észlelés.
2013. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Költözz be a szomszédba!

Majd mi elbújtatunk!


Üdv: NASA 3-as csoport / 51-es körzet

2013. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hangsúlyozom "NE" hallgass a 2. kommentelőre! Csak fel akar boncolni téged és felhasználni titkos hadi kísérletekre.Inkább ölts emberi formát,tanulj meg angolul és utána repülővel menj el Az Egyesült Királyságba,vagy ha nem bírod az esőt és a hideget menj Ausztráliába.Azért ezt a két országot javaslom mert Magyarországon túl sok olyan van aki megkeseríti az életed de a 2 javasolt országban kedvesek lesznek és mindkettőben boldogulsz az angol nyelvel.


Megj: Ausztrália nagyon messze van.

2013. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na hogy halad az ittlét? be tudtál illeszkedni?
2014. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!