Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek vicces vagyok? (...

Szerintetek vicces vagyok? ( többi lent)

Figyelt kérdés
csak vicceltem
2013. jún. 20. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:
_*12*_
2013. jún. 20. 07:42
 2/5 anonim ***** válasza:
A lósz,rt! Abszolút láma vagyok! Kinyírtam a legjobb haveromat,méghozzá pontazon a napon amikor összeházasodna az exemmel az egyetlen dolog ami megmentheti az esküvőt a garantált szégyenbefulladás miuatt palacsintává lett lapítva.................................................................kezdődoik az esküvő elfogadod fdeleségül konant blablabla pénci varizlóv bébi o hörszli to hörszli kamón tötötötötötötötötötötötötötötöt ö ettől a sz,rtól csak láma görcsöt kap beszélni nem fog klikk hé há hé csuri csuri hugi bugibigi bugi hé héhéhéhéhé há hé csuri csuri csuri csuri csuri csuri jajj ez sem ánpinyoráu hászpinyortáu ez még rosszabb tüüü tüüü
2013. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balage_*12*_ válasza:

Jó napot kívánok egy egészet a végálomásra

vígázz ott jön stol buci b

csak vicceltem de ténleg egy egész lesz

-az ott egy hulla a hátad mögött?

-nem csak ki van ütve

élve van szükségem az öregre

-akkkor 2 jegyet kell

-komoly?

- igen

-nesze de nehogy azt hidd hogy ezután elleszel kényeztzetve

2013. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xKakashix ***** válasza:
Egy ki*aszott humorzsák vagy xD
2013. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Steiner Kristóf meg hol volt amikor a Duna áradt??? Szükség lett volna az összes homokzsákra hiszen azzal védekeztek a víz ellen
2013. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!