Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Gyakorikerdesek.hu? Nem vicc!

Gyakorikerdesek.hu? Nem vicc!

Figyelt kérdés

Mostantól ide tegyétek fel a kérdéseiteket kommentbe! Mert ha nem, akkor annak súlyos következményei lesznek felétek nézve! Értve vagyok???

NEM VICC!



2013. jún. 30. 15:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A kérésem:

Ma reggel elestem a küszöbben. Ettől függetlenül lesz még jövőhéten szerda? Vagy már ki marad? Mert a macskám ezt mondta..

2013. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

A macskád egy álnok hazudozó. Szerda lesz, a csütörtök marad el. Ha pedig elestél, akkor remélem legalább a lábad kitörted. :)


Várom a kérdéseket továbbra is!

2013. jún. 30. 15:53
 3/33 A kérdező kommentje:
Írjatok má mer szétcsaplak titeket!!!!!! Na!
2013. jún. 30. 16:01
 4/33 anonim ***** válasza:
szeret még? de akkor miért mondta, hogy szeret, ha szeret? :( vagy mindig is szeretett, csak be meri vallani?
2013. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Szeret még, csak hazudott, mert mégsem szeret. Szóval döntsd el mit kezdesz vele. Én megfogadnám a tanácsomat.
2013. jún. 30. 16:33
 6/33 anonim ***** válasza:
Miért éppen póniló a kulcsszavad? Miért jöttünk a világra? Hová tartunk? Szerinted idén ki nyeri a Forma-1-et?
2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

-Mert a póniló olyan szentimentális fatális lény és kihangsúlyozza a kérdés alapvető jellegének szubsztanciális mivoltát.

-Azért jöttünk a világra, hogy leigázzuk.

-Hátra tartunk.

-David Coulthard

2013. jún. 30. 19:53
 8/33 Fluttershy is here válasza:
Miért pillangó a cukijegyem?
2013. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem a pillangó a cukijegyed, hanem a rántott patisszon. Ezt jó ha tudod!
2013. jún. 30. 20:57
 10/33 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ah megláttam valamit amit nem kellett volna, ezért letagadtam, de igazából láttam, és ha kérdezik nemet mondok, de igent szeretnék, így azt hazudom, hogy mégis láttam, holott ez nem is hazugság, de ezt csak néhányan tudják, szóval most látok és hazudok és már nem tudom, mi van. Mit tehetnék?
2013. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!