Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A tenegrimalacom le akarja...

A tenegrimalacom le akarja igázni a foldet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mióta megnéztem a tenegrimalacommal a Világok harcát elég furán viselkedik... Telljesen az az érzésem, hogy o akar lenni a Fold ura! Szóval egyik este elhatároztam, hogy utánna járok a dolognak... úgy tettem, mintha aludnék (de persze nem... én kis cseles...) és megvártam, h kimásszon a terráriumából (már sokszor megtette, de eddig nem tulajdonítottam túl nagy jelentosséget neki)Szóval vártam, hogy belevágjon az aznap estére tervezett világuralomra torését elosegíto teendoibe. O is nagyon cseles volt, mert jó ideig csak fekudt és a kis sárgarépáját eszegette, de kb éjfel- fél egy korul megmozdult! Egyszer csak kiugrott es egyenesen a résnyire nyitva levo teraszajtó felé indult. Én egy kis ido múlva kovettem, nehogy észrevegyen és esetleg valamilyen halálsugárral agyonlojon. (ki tudja mióta tervezi a világuralmat és milyen fegyvereket fejlesztett ki magának...) Na innen kezd érdekes lenni a torténet! Eloszor a teraszon levo mutrágyás zsákba mászott, majd onnan, láthatóan nagyobb pofazacskóval tavozott! Ekkor már biztos voltam benne, hogy valamifele robbanóanyagot akar keszíteni a mutrágya segítségével! Ekkor már még óvatosabb voltam, nehogy a kis malackam orvul meggyilkoljon! Igen ám, de innen nem tudtam sokat kovetni, mert megjelent egy másik 4 lábú házikedvenc is (nem ismertem fel a sotetben) és eltuntek a szomszéd pincéjében. Ezutan vissza mentem és lefekudtem, nehogy gyanút fogjon a malacom mikor visszajon. De sajnos elaludtam, ezért nem láttam mikor visszatért. De reggel mikor mentem megetetni, láthatóan tele volt a bundája valamilyen barnás anyaggal (kb mint a kakija)... Lehet, hogy kakinak akarja álcázni a robbanóanyagot amit készít?? Na tobb se kellett, átmentem a szomszédba, hogy utánna jarjak a dolognak, de ok meg nyaralnak valahol, ezért nem tudtam bemenni... Hát nagyjából ennyi lenne a torténet. Szerintetek mit kéne tegyek?

2013. júl. 3. 20:25
 1/6 Platino válasza:
100%
Menj el orvoshoz.
2013. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
menj el orvoshoz de beutallak én sümegre is ha kell csak ne gyere ki a sárgaházból
2013. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Csak fäsz hiánya van.

Kedves kérdező írj privátot, és teszem a dolgom.

18/F

2013. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vidd el Csernobilba (sorry a helyesírásért), ott nem lesz kitől átvennie az uralmat! :DD
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
harmadik, és ha fiú :D
2013. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akkor is. :p
2013. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!