Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A USS Voyager vezetéséhez...

A USS Voyager vezetéséhez milyen kategóriás jogsi szükséges?

Figyelt kérdés

Vezetni akarom a kis drágát, érdekelne milyen jogsi kell hozzá és, hogy hol tudnék ilyenhez hozzá jutni na és persze mennyiért.


Aki jártas ebben az leírná?



2013. júl. 4. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez Voyager jogosítvány szükséges amit 10 éves kortól lehet beszerezni.Beszerezni úgy tudod hogy elmész a holdra majd a Voyager vizsga feliratú épületbe bemész.Ott kitöltöd a kresz feladatokat és ellenőrzik a látásod is.Ha ez a 2 feladat hibátlan oda kint vár a vizsgabiztos a járgányban.Ha a vezetés is jól sikerült jelentkezz a Földi katonaságnál az USS Voyager sofőrjének és már vezetheted is(itt csak a jogsidat nézik mert sok van abból a voyagerből de kevés a sofőr).Higgy nekem én is így lettem az egyik USS Voyager sofőrje.Továbbá ott jó bánásmódot egy lézerpuskát és havi 522.000 forintot kapsz.
2013. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
DZS! Hát először is kb 350 évvel később kellet volna születned. A Voyager 2371-ben áll majd hadrendbe. Után jelentkezni kellene a Csillagflotta Akadémiára. Ott el kell sajátítani a szükséges ismereteket utána jön majd a vizsga. Ha sikerül szóljál nekem is! Én kutatótiszt lennék szívesen Picardal az Enterpries-on. Habár állandóan a holofedéleten lognák...
2013. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 WorfHadnagy ***** válasza:
Én cserediáknak elmennék egy klingon hajóra pár hónapra... :-D Van ott elég vérbor, ingyen becsíphetnék naponta kétszer, dalolnánk őseink dicső tetteiről, meg kilőnénk a romulánok popsija alól a hajóikat. :-D
2013. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!