Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem indul?

Miért nem indul?

Figyelt kérdés
A parancssorba beírtam hogy FORMAT C:\ és azóta nem megy a windows. Ha kihúzom a gépet, majd visszadugom fog menni? Esetleg nem fog agyoncsapni?

2013. júl. 6. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben kidobnám a gépet és vennék egy újat! :D
2013. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez csak egy pillanatnyi probléma. Szerintem meg fog javulni magától.

Addig is, hogy megismerd a jelenség lényegét, meg hogy megfigyelhesd, pontosan mi történik ilyenkor, szerintem próbáld ki ugyanezt a testvéred gépén, a szüleidén is, egyszer a barátodén is, és ha dolgozol, akkor a munkahelyi gépen. Ez a 4-5 eset/megfigyelés egyrészt szakértővé tesz a témában, másrészt el nem tudod képzelni, milyen reakciókat vált majd ki a többiekből akinek a gépén megcsinálod.


Hidd el, izgalmas, érdekes és felejthetetlen élményeket fogsz szerezni.

Sok sikert!

2013. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
te idiot a c-meghajtót formáztad, magyarul letöröltél mindent, a windowst is...
2013. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rakd újra ha ezt már telóról írtad :v
2013. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert egy szar szemét szar alak vagy


__________________________________________________________

kuplung voltam

2013. júl. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!