Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudom, hogy te etted meg...

Tudom, hogy te etted meg tavaly májusban a macskámat, hogy voltál erre képes?

Figyelt kérdés

Szegény kis Cuni mindig olyan békésen játszott,Manci néni papagályával, Pityukával.Egyszer meg is kopasztotta, és miútán szétmarcingolta visszatette a kalitkába.

Kicsi Cuni mindig imádha ha fürdetik.A fenyőillatú habfürdő volt a kedvence.Egszer túl sokáig nyomta le a vízalá és megfulladt.Már eltemettem a hátsókertbe amikor láttam,hogy mancsok nyúlnak ki a földből...te anyaszomorító ro**dt fat*yú, pedig megsütötted nyárson, és megetted paradicsomszósszal.Pedig Cuni minig is a hagymaszószt szerette, mert attól hetekig bűzlött a szája....tudod,hogy te voltál az te szemét!Ezért megdöglesz,te is azt érdemled mint ő, készítem a rácsot,meg a szalonnazsírt,hogy jobban sülj,hájfej!Arról pedig ne is álmodj,hogy paradicsimszószt kapsz.Cuni tiszteletére csakis hagymásat!



#nyársonsült #gyilkos vadállat
2013. júl. 8. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ez valami iszonyat gyenge lett...
2013. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy megettem a macskát ki se állhatom a macskákat...
2013. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kapok paradimszószt!!!! Juhéééyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!
2013. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszem a cunidat!
2013. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!