Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik a hozzávalói a bölcsek...

Mik a hozzávalói a bölcsek kövének és kellene egy oldal ahol az alkimia tanárt keresek ki szeretném tanulni az alkimia minden részét a kemény módján sok-sok választ szeretnék és nagyon kéne szerintük ki tudnám tanulni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tennéd, ha inkább a magyar nyelv helyesírásának helyes módját akarnád kitanulni ilyen ambíciózusan. Azzal még talán mennél is valamire.

Szerinted ha létezne ilyen bölcsek köve, akkor nem aranyat gyártana már az összes boldog-boldogtalan internethuszár?

2013. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:
Szerintem nem tudnád kitanulni.
2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hitsugaya Lau válasza:
Szia! Sajnos szerintem tanárt nem fogsz találni... Én is nagyon szeretném kitanulni, de egyenlőre csak "magamat tudom tanìtani" internetes oldalakról, ès kérdezősködni tudok más emberektől, de ha szeretnéd nyugodtan vedd fel velem a kapcsolatot! :D e- mail: lauchan10@outlook.com
2013. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!