Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem esznek a vendégeim?...

Miért nem esznek a vendégeim? Gyors segítség kellene.

Figyelt kérdés

Még soha nem fogadtam egyedül vendégeket, de ma nagyon kitettem magamért. Többfogásos vacsorát készítettem. Szerintem mindent a receptes könyv szerint csináltam, de csak hümmögnek, s a kanalukkal játszanak.

Vettem egy kiló borsot, abból levest főztem. A receptben az van, hogy ki kell fejteni a hüvelyéből, de ezeket kis papírtasakban találtam. A pénztáros is csodálkozott, s hogy ilyen sokat veszek. Szerintetek is sok egy kiló bors hat emberre?

A második fogás rántott hús permetezett burgonyával és salátatörvénnyel. Nem tudom ugyan, hogyan kell rántani a húst. Nektek is leesik a kövezettre?

Rigó Jancsi lesz a desszert. Sárgarigót tudtam szerezni, de csak egyet. Ez biztos kevés lesz.

Este nyolckor tálaltam be a levest, de még semmit nem ettek. Minden kihűl és tönkremegy.

Csinálok fagyalt, azt talán megeszik.


2013. júl. 10. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kóstold meg és megtudod. :D
2013. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A borsó mellet tettél még mást is a levesbe?

Remélem a burgonyát nem B58 permetezted!?

A hús felvágod kb 1,5-2cm vastagra ezt klopfolod sózod ,de nem ám a kövezeten hanem csak a tányéron!

Majd ha kicsit pihent lisztbe forgatod majd felvert tojásba (kicsit sózzad ,borsozzad,és vegetát)majd zsemlemorzsában is megforgatod.Ha kész jöhet a sütés Jó tanács ne hirtelen süsd hanaem csak kis lángon vagy alacsonyabb fokozaton ,mert akkor megfog "szíjasodni" keményedni ha hirtelen sütöd.

Remélem tudtam segíteni !

A salátatörvény --->az nekem kicsit gyanús

2013. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem mást a levesbe, csak 50 zacskó borsot, vegetát, vizet. Meg csipkedtem közben magam, de hogy az miért jó a levesnek, nem tudom.
2013. júl. 10. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:

#2:

Ez nagyon hasznos volt, azonban megfeledkezel róla, hogy ez a Humor kategória, itt senki se vár segítséget/komoly választ. Azért értékelendő a szándékot, kapsz egy zöldet. :D

2013. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is adtam egy zöldkezet 2.

kérdező! ez nagyot ütőt főleg hogy Szakácsnak tanulok úgy lefárasztott hogy ma már nem csinálok semmit :D

2013. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

adj nekik nyers tevehúst.


Imádni fogják.

2013. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!