Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szegény köntös mit érezhet,...

Szegény köntös mit érezhet, amikor felakasztják? XDD

Figyelt kérdés
Én soha nem akasztom fel,akkor se ha szólnak. Nem fogok egy köntöst felakasztani. Mit ártott az nekem? Ez nálam 73333331. szabály.

2013. júl. 14. 14:11
1 2
 1/11 B2man ***** válasza:
Akaszd fel nyugodtan! Tudtommal mindenki szeret lógni!
2013. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
A köntös nem érez semmit. Az egy ruhadarab. Egy tárgy. Nem él. Ugyanúgy, ahogy a kabátod sem. És a felakasztással nem ártasz "neki". Persze értem én, hogy vicces akartál lenni, de ez inkább szánalmas.
2013. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem tudom, biztos halálközeli élményben lehet része. Miféle barbár állat képes felakasztani 1 köntöst? XD

A köntösnek is vannak érzései amit tisztelni kell. XD

2013. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem értek néha pár embert. Ez itt a HUMOR kategória. Gondolom észrevettétek, ha már ide írtok. Ez most főleg neked szól kettes. Ennyire nem érted a poént?


Nekem nincs köntösöm, épp ezért. Nem tudnám szegényt minden nap felakasztani :\

2013. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

BeBe, a te hozzászólásod is humoros volt, csak nem értem? Vagy te komolyan gondoltad?


Kéne jó humor, meg rossz humor kategória. Mert attól, hogy valamit a humor kategóriába írsz ki, még nem lesz vicces...

2013. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress inkább más kategóriát, ide meg ne gyere vissza. Mindenki jobban jár :D
2013. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ja menjél innen, vissza se néz! :D
2013. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd pont ti mondjátok meg. :P
2013. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Egy ork ***** válasza:

Ez nem chatoldal. Szóval mindenki menjen a saját dolgára!


A köntöst akkor a gravitációnak teszed ki? Vagy erőszakosan lefekteted egy szék háttámlájára? Mert egyiket sem szeretik!

2013. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 z. f. ***** válasza:
erről olvastam egy cikket, és mint kiderült olyan a köntös anatómiai berendezkedése, ha nem lóghat napi 8 órát, akkor eldeformálódnak a mindenféle elemei és olyan cefet fájdalom tör rá, hogy soha többé nem akar már köntös lenni.
2013. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!