Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nálatok is annyit zajong az a...

Nálatok is annyit zajong az a fránya Házi Szellem?

Figyelt kérdés

nálunk egyvégbe járkál ki az ablakon.

Van egy olyan törpém az ablak mellett, ami előtt ha elmegyünk érzékeli a mozgást, és fütyöl.

Na mármost. Ez úgy függ össze a Házi Szellemmel, hogy a Házi Szellemünk egy vén asszony, aki az ablakon keresztül járkál ki-be. Mindig az üzletbe megy, de sohasem írja fel egy lapra, hogy mit kell vegyen, ezért amikor visszajön, eszébejut, hogy még kellett volna vegyen valamit, ezért megint visszamegy. ez mindig így van. na, és így az a törpe jó hangosan fütyöl, mert az öregasszony előtte megy el.


nálatok is annyit zavar a Házi Szellem?


U.i: az öregasszonyt Mári néninek hívják, és nagyon önfejű, azért nem ír fel semmit, mert az hiszi, hogy megjegyzi a dolgokat.



2013. júl. 15. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk is hasonló a probléma. A mi házi szellemünk egy hétéves kislány, jön utánam a házban, sikít, hogy "játszani, játszani"

Próbáltam már megoldani rovarirtóval, patkányméreggel, még egérfogót is kitettem, semmi nem használt, aztán rájöttem a megoldásra.

A porszívó a nyerő, ajánlom mindenkinek.

2013. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Barbi1998 válasza:
sajnos annyira zajong a házi szellemem hogy nem hallok, ezért nem tudom elolvasni a kérdést. de szerintem IGEN, NEM vagy TALÁN.
2013. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én nem szeretném eltávolítani a Mári nénit, mert jó vele beszélni, az összes pletykát tudja.

Csak az a baj, hogy nem merem elmondani neki, hogy ne mind járkáljon ki-be!!!

2013. júl. 15. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

#1, te szívtelen! És még buta is vagy, ahelyett, hogy játszottál volna vele, aztán egyszer csak megnő, és akkor... ;)


Kérdező: én a törpe fütyölőjére kötnék egy 3-MR-2 cserkészcsomót. Ja és engem nem zavar a házi szellem, mert egy gyönyörű 20 éves lány, darázs derékkal, és mindig kopog, mielőtt átlibegne a falon.

2013. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencséd van utolsó :D
2013. júl. 26. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom. :) Nem is költöznék el semmi pénzért.
2013. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"A csillaga hívja, félve érzi, hogy mennie kell."
2013. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!