Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Madridnak tök rossz lehet nem?

Madridnak tök rossz lehet nem?

Figyelt kérdés

Ha belegondolsz, minden nyugateurópai nagyvárosról eszedbe jut pár jellegzetesség.

Bécs - Schönbrunn, Belvedere, Stephans Dom

Berlin - Brandenburgi kapu, Tévétorony

London - Buckingham Palace, London Eye, Trafalgar Square

Párizy - Eiffel torony, Louvre, Diadalív

Róma - Colosseum, Angyalvár, Piazza Navona


ééés Madrid - .....



2013. júl. 16. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked Madridról nem jut eszedbe semmi, az nem Madridot minősíti, hanem téged. De rossz lehet neked, hogy ilyen keveset tudsz a világról!
2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Állíts meg 100 embert az utcán, és kérdezd meg tőlük, milyen híres épület jut eszükbe Párizsról! Aztán ugyanezeket kérdezd meg, milyen híres épület jut eszükbe Madridról!
2013. júl. 16. 12:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ha ilyen keveset tudnék a világról, akkor a többiről se tudnék semmit... de biztos van egy különleges szűrője az alulkulturáltságomnak, ami csak a Madriddal kapcsolatos információkat szűri ki.
2013. júl. 16. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, ha belegondolok én is szinte minden jelentősebb városhoz tudok valami jellegzetességet, de Madridhoz én sem tudnék semmit mondani.

Barcelonához viszont már igen.

Szerintem Madridnak nincs semmilyen jellegzetessége.

2013. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest - Kosz, szemét, csövesek.
2013. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet mondani Madridra is dolgokat.

Pl. Prado, Gran Vía, Plaza de Colón, Almudena katedrális... De csak hogy ne menjünk nagyon bonyolult vizekre: a Real Madrid egy népszerű csapat. Ott van a stadionjuk is, a Santiago Bernabéu Stadion...

2013. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Debrecen - Sámson úti menekülttábor
2013. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös:

Elég szomorú, ha neked ez jut eszedbe Budapestről!

A világ egyik legszebb fővárosa, és nem csak a magyarok szerint, hanem a külföldiek szerint is.

Az már más tészta, hogy egyes helyeken koszos, de minden nagyvárosnak vannak koszos részei, meg csövesek mindenhol vannak.

2013. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!