Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » -Miért büdüs a cigány? -?...

Baloggie18 kérdése:

-Miért büdüs a cigány? -? -Hogy a vak is le tudja köpni! :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 21:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Taaakarodj a képzeletbeli barátaidhoz ne itt foglald az oldal memóriáját!!! (höhö... aért vicces volt)
2013. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért mert a humor kategóriában beírtam egy számodra nem tetsző viccet nem kell felháborodni :). Honnan jött neked ez a képzeletbeli barátok :DD gondolom meg vagy már úgy 12?
2013. júl. 23. 21:58
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem kéne etnikai csoportokat fikáznod... Nem azért hogy védjem őket. Csak azért mert ezért le is tilthatnak az oldalról.
2013. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy kiskorú jobbikos. Ez a jövő generáció :S
2013. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Ez nagyon gáz. Remélem egyszer móresre fog tanít az élet....
2013. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*tanítani
2013. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a viccem minek írogatsz ide ....És te se vagy jobb ha más kárát kívánod ..
2013. júl. 26. 21:42
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Én nem kívánom a károdat, csak azt mondtam, remélem az élet megleckéztet. Azért, hogy TANULJ belőle. A tanulás pedig szerintem nem menne a károdra, sőt!

Egyébként ha valami nem tetszik, azt fejezzem már ki....

2013. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1.Amit mondasz az az, hogy leckéztessen meg az élet, hogy "normálisan gondolkodjam"... (Ez azt jelenti hogy valamilyen szinten a káromra fog törtnéi egy bizonyos dolog, szóval a káromat akarod mert neked nem tetszik ahogy én "viselkedem".

2.Nem is ismersz csak kiraktam egy "viccet" (csak neked idézőjelbe).. Akkor milyen alapon tudsz te engem felmérni, hogy milyen ember vagyok?

2013. júl. 27. 09:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Jesszus.... :) Tényleg nem ismerelek és nem tudom, hogy milyen ember vagy, de azért egy ilyen vicc kiírásából következtethet az ember arra, hogy van benned némi rasszizmus. Csak ezért kommenteltem. Nem tartom magam rossz embernek, ezért SENKINEK nem kívánok rosszat, neked azt, hogy pl. szakadjon rád az ég vagy mittudomén, sőt, nem is konkrétumot, de mondjuk egy olyant el tudnék képzelni, hogy egy nagyobb társaságban valaki beéget és "viccet csinál" abból, hogy pl. te ilyen-olyan származású vagy....
2013. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!