Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet babgulyásból...

Günter de la vega kérdése:

Hogyan lehet babgulyásból macskát fejteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tegnap nagyanyáméktól kaptunk karácsonyra egy díszbabgulyást és a csomagolásra az van írva, hogy meglepetés macskával..Hogyan tudom kifejteni belőlle a macskát?

2013. júl. 26. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Formázol egy macskaformát, megtöltöd a babgulyással, beteszed a fagyóba, amikor megfagyott, kiveszed a formából a megfagyott macska alakú babgulyást, és oda kell vele állni a tükör elé, majd 3X meg kell vele fordulni a tükör előtt, éjfélkor, és 3X visszafelé kell mondani azt, hogy "babgulyásból macska", vagyis ez visszafelé "akscam lóbsáylugbab" és akkor a babgulyásból macska lesz. Fejteni sajnos lehetetlen. Ez az egyetlen mód!
2013. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen de nincs tükröm..akkor most hogyan? esetleg ha egy fényes kanalat tartok magam elé? abba is látom magam..ja és az idönek milyennek kell lennie? nembaj ha süt közbe a hó?
2013. júl. 27. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kanál is megteszi, de akkor ilyen lapos tálaló kanál, vagy a googleba keresel egy online tükröt, az is jó. Ha süt a hó akkor az nem jó, nem fog működni. Máskülönben mindegy, csak ne süssön a hó. pl. világít az eső, vagy hullik a nap, de a leghatásosabb, amikor főz az eső. Naha akkor csinálod, egyből 2 macskád lesz.
2013. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
főző esőbe megváltozik a föld gravitációs mezője szóval ugy elég nehéz lenne :O viszont nagyon kéne az a két macska..esetleg nincs meg véletlenül superman telefonszáma? mert azt olvastam a videkilanyok.hu-n hogy ő nagyon jól főz..szoval neki lehet hogy sikerülne akár még 3 macskát is csinálnia nekem
2013. júl. 29. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

De, supermen telefonszáma: 344498FGL50029ZX23VC990673

Épp tegnap kaptam meg tőle személyesen, mert nagyon elfoglalt, ezért is válaszoltam csak ma. Majd írd meg ha sikerült.

2013. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi.!

felhivtam 10 perc alatt ide is ért és megcsinálta nekem..most gazdagabb lettem 3 babgulyásos macskával..de azt nem irták hogy ilyen gyorsan szaporodnak :O már született 2 uj..de nekem csak 3 kell..a kicsik nagyon cukik..valakinek? 2K-ért elvihetö.. vagy cserélem egy Toyota Supra-ra

2013. aug. 10. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

10 perc alatt?! Nekem meg 10 nap volt...

Na mindegy, én örökbe fogadom a másik 2-t. :)

2013. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor hivd a tele 5 taxit ök szállitanak :) az egyik tejbegriz szinü a másik meg kakaoscsiga izü
2013. aug. 14. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!