Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a rajzfilmben az állatszere...

Ha a rajzfilmben az állatszereplők nem hordanak ruhát, akkor a strandon miért vesznek fel fürdőruhát? :D

Figyelt kérdés
Nekem sokszor furcsa, hogy ők így nem érzik magukat meztelenül, pl. Taz, a tasmán ördög a családban az egyetlen, amelyik nem hord ruhát. Ha kopaszra vannak nyírva, pucérnak érzik magukat, ha strandra mennek, akkor fürdőruhát vesznek fel. Donald kacsa pólót hord, de ha nincs rajta, takargatja magát.

2013. júl. 27. 14:37
 1/3 anonim válasza:
ezt én se tudtam sohaa....de a Tom és Jerry is ugyanilyen....szerintem ezt csak az tudjaa akii kitalálta az egéész filmet:DD
2013. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát gyanakodhatnék arra, hogy a fürdőruhagyártó konszernek állnak a háttérben, de simán lehet, hogy csak a szokásos amerikai álszemérmeskedő idiotizmus van mögötte. (Tudjátok, az, ami miatt a két éves kislányra is BIkinit adnak sokan.)


De ezek egyike sem túl humoros, sőt, valószínű, hogy a lineárkombinációjuk egyenesen a helyes megfejtés.

2013. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Winnyetúú ***** válasza:
miért,nap közben én is egy szál pólóban vok és a strandon veszek fel fürdőruhát
2013. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!