Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy vegyem meg most így a...

Hogy vegyem meg most így a kocsit?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy megjelent az új Skoda Yeti. Elmentem egy kereskedésbe, hogy megvegyem, de amikor el akartam vinni, akkor meg támadtak a Green Peace-esek. Próbáltam beugratni őket, hogy: Nézd ott egy partra vetett bálna. De nem vették be. Hogy vegyek így kocsit?
2009. okt. 23. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, mennyit dobtál ki érte az ablakon?
2009. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ragassz rá greenpeace matricát, hordj GP logos ruházatot rögtön nem fognak rádszállni :D
2009. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt, h félreértik, hisz te csak a természetes környezetébe akarod visszavinni...az utakra(de ezt ne hangsúlyozd túl)
2009. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik, hogy csak vissza akarom őt vinni az erdős hegyébe, de azt mondják, hogy már megszokta ezt a környezetet :(
2009. okt. 23. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt a probléma! Nem az erdős hegyébe kell visszavinned, hanem a hegyi erdejébe! Nem biztonságosak manapság a hegyi barlangok, a mérgesgázok pillanatok alatt elpusztítják az efféle ritka termtményeket. Javasold, h közös összefogással húzzanak fel egy autószalont az erdő legmélyén, hátha ők is végre belátják, mekkorát is tévedtek valójában!!!
2009. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon makacsok, még egy ilyen szöveg után is.
2009. okt. 23. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd nekik hogy bigfoot nem kér kódot!
2009. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy azért kellene eljönnie, hogy hátha így sikerül kiszabadítani Willyt!
2009. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Willy nem fér be a csomagtartóba xD
2009. nov. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!