Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leírnád életed egyik legvicces...

Leírnád életed egyik legviccesebb történetét? Vagy életed egyik legcikibb szituját?

Figyelt kérdés
X) :) XD :P XP XD
2009. okt. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki megkérdezné, biztos leírnám, de jobban szeretem elmesélni.
2009. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
-.-"
2009. okt. 24. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Épp egy kiállításon járkáltam amikor egyszer csak egy 120 kg-os izomagyú pasas fellökött én meg leborítottam (és eltörtem) egy vázát.Persze a hapek tova ment mintha mi se történt volna... :D
2009. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
biztos süket a sok fülzsírtól ami a fülében van XD
2009. okt. 24. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
kb 7 éves lehettem, amikor december 6-án anyukám leküldött a boltba valamiért délután. a lépcsőházban összefutottam egy nagydarab bácsival, aki Miskulásnak öltözött be. nagyon hasonlított tesóm keresztapjára, ezért leszólítottam, hogy "szia Bandi!":D ő mondta, hogy ő nem Bandi. mondom, peeeersze, na ne csináld már. majd otthon akkor találkozunk. mikor hazaértem, kérdeztem anyuéktól, hol van Bandi, de kiderült, hogy nincs nálunk. tényleg nem ő volt:D:D:D
2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

velem ma történt.

beszélgettem egy fiúval aki tetszik nekem egyszer csak a semmiből elkezdtem csavargatni a hajam rá pislogtam és megkérdeztem tőle h.

Tettszem?

ő persze elkezdett röhögni nekem meg akkor esett le h. mit mondtam amikor már sírt a röhögéstől.

én meg hopp ezt csak gondolni akartam ne válaszolj.!

őmeg oké.!

és tovább röhögött...

2009. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez az eset még tavaly történt,hogy az egyik barátnőmmel vettünk nyalókát,és valamin nagyon röhögtünk,és a bnőm eldobta a nyalókát,majdnem egy másik csajt talált el vele,aki mellettünk ment el!:D a másik ugyanezzel a bnőmmel nemrég volt,hogy elmentünk a városba járkálni,meg soppingolni,de egész úton röhögtünk egy személyen,de annyira,hogy a bnőm az egyik üzletbe röhögés közben véletlenül hangosan elordította magát (természetesen akkor lett csend az egész üzletben) egy nagyon rövid gatya láttán,hogy "Milyen p*csagatya!":D Utána meg az én röhögésem töltötte be a boltot..:S ki is küldtek minket,de legalább röhögtünk egy jót!:D
2009. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
13í.35 minden jó ha vége jó!!
2009. okt. 27. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
ittt még kicsik voltunk a barátnömmel mikor a faluba elkezdünk mi ketten biciklizni ugy hogy ő vitt a csomagtartón úgy h.én háttal voltam neki tehát hátrafele néztem ,szoltam a b.nömnek hogy vigyázz jön egy kamion erre elkezdünk mindekketn hogy most mit csináljunk de közben röhögtünk is mert nagyon vicces volt az egész helyzet akkor bezuhantunk az árokba biciklistöl és A NAGY RÖHÖGÉSBE bepisiltem mert már nem birtam ki.....XDXDXD utána meg ezen kaptnk mindektten röhögögörcsöt!!! na az nem semmi volt!!
2009. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

1.,vonaton elmentünk wc-re én meg visszafelé igen elszédültem. a következő pillanat már az volt, hogy egy srác ölében ülök XD mondtam, hogy bocs-bocs és mentem tovább :D

2.,egésznapos verseny volt, több csapat is volt, volt aki a bioszos részre (mint mi) és aki a sportosra ment. ült a padokon mindenki, eg pasas szórakoztat minket, fele bagázs nem figyel oda, mi meg szépen elbeszélgettünk vele (ő mikrofonba, mi ordítottuk). Aztán odajött mellém, leült. Én persze elültem, jelezve hogy húzzon vissza a helyére :D de ő ehelyett a kezembe nyomott egy mikrofont, emg hogy énekeljek XD hát haláli jó volt én meg osztottam a pasast XD

3.,anyuval nézegetjük a ruhákat, egyszer csak bejön egy nő a két fiával. a nagyobbik, aki nálam egy-két évvel volt idősebb, elkezdett nekem mutogatni minden hülyeséget :D hogy zizi az anyja, meg ilyenek XD utána anyuval (aki nem vett észre semmit) megrohamoztunk a próbafülkét. a srác is ott volt, anyjával és testvérével. megyek ki a fülkéből, megmutatni magam anyunak, ő meg mutogatja, hogy tuti :D aztán még szórakoztunk, így, egy szó nélkül tovább XD mikor megyünk ki a boltból anya megkérdezi: ismerted? XD hát nagy égés volt XD

4.,a szavannáról volt szó föcin, és kezdem mondani az állatokat, majd elakadtam. mondja nekem, hogy mondjam ami a Madagaszkárban volt. én meg elkezdem: pingvin XD XD

5., sztatikus akármit tanultunk fizikából (igazából nem tom, mert egyszerűen nem bírtam figyelni) és egy műanyag rudon kellett huzogatni egy kesztyüt. Kihívott egy fiút, és elég félreérthető volt :D Aztán be is szólogattak neki (nem otthon vagy, stb...), a tanár is röhögött. Aztán vmiért nem volt jó a kísérlet, és a tanár meg szintén félreérthetően ű(de viccesen) becsmérelte :D utána meg ő maga csinálta XD aztán meg még valami csodálatos érzésről beszélt kéjes hangon XD hát nagy volt az óra, és úgy képzeljétek el, hogy már nagy unokája van (10enéves) XD

utána azon póénkodtunk, milyen durva lett volna, ha egyikünk kezébe nyomják, vagy utána melyikünket kihívják. :D

2009. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!