Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Betű tésztát ettem tegnap. Ma...

Betű tésztát ettem tegnap. Ma szófosásom van. Elmúlik ez egyszer vagy rajtam marad mint a becenév?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
így fogsz meghalni,és mindenki utálni fog téged. Kellett ez neked?
2013. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj,nekem,akkor ez most rajtam marad mint az anyósom szeme amikor a lányát az ágyon szögelem?
2013. aug. 2. 12:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Bakker.Ezt most jól benéztem.Betű tésztából kirakott szavakat présel ki magából a seggem.Tényleg így maradok örökre és utálni fog mindenki?
2013. aug. 2. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos rajtad marad! Én is így jártam 2 éve! Azóta már mindenki utál! Az orvosok szerint, ha nem eszel 10 évig betűtésztát, akkor abba marad, de nincs rá garancia! Próbáld meg kerülni a betűtésztát! Amúgy együtt lehet élni a betegséggel! Ha minden igaz 10 év múlva jobban leszel! ;)
2013. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyzetet súlyosbítja, ha volt pár ä és ß közte. Ha azt veszed észre, hogy németül káromkodsz, az már a végső stádium. Még megmenekülhetsz, ha elénekeled az Oplacski, Oplacski, kusovicki oplacski kezdetű népdalt.
2013. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy dögrováson vagyok,csak egy kicsit aggaszt a dolog.Megpróbálom ellen súlyozni cérnametéltel,legfeljebb most majd szó közöket kezd el rakni a fenekem.Csak az a baj,hogy elég rossz a helyes írása.Elénekeltem azt a kis dalocskát de még nem látszik a hatása.Lehet,hogy egy hétig kellene egyvégtében énekelni?
2013. aug. 3. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!