Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy a hangyáknál...

Lehetséges, hogy a hangyáknál is elterjedt a twitter?

Figyelt kérdés

Szóval ez a napom is úgy indult mint egy átlagos nyári péntek. Felkeltem, reggeliztem majd géphez vergődtem ahonnan bomba sem robbanthat ki egy pár órára. Egyszer csak enyhe viszketést éreztem a bal lábamnál.. Majd letekintettem magam mellé, és az a látvány fogad, hogy egy lehetséges hangyainvázió az emberség ellen képe fogad. - Ez nekem már csak azért is volt meglepő, mivel elég tisztaságmániás vagyok, hangyákat a szobámban kb most láttam 2.jára életemben - Nem akarok sokat mondani, kb 3-4 millió hangya mászkált vígan mellettem. Ezek után tízig számoltam, kiakadást megelőzve és ördögi terven morfondírozva. Na de ahelyett, hogy egy kis arcszesszel megöntözve őket a pokol tüzén égettem volna el őket, inkább egy barátomra hallgatva szimplán felporszívóztam őket.. Nem volt nagy nehézség, na de a történet csattanója még hátra van kedves olvasók! Ahogy elpakoltam ezt a csodálatos masinát amivel könnyedén végét vetettem eme vérszomjas állatok tömkelegének és visszaértem a szobámba, azt láttam hogy ismét egy kisebb boly fogad.


Erre pedig csak egy értelemszerű válasz jutott eszembe, miképp is lehetséges. Szerintetek is valószínű, hogy a porzsákban csücsülő pingvinfejű büdöslábú tajhangyák képesek lettek volna ki tweetelni, hogy mekkora móka volt a porszívós akció, csak hogy megszívassák a haverjaikat?



2013. aug. 9. 12:53
 1/3 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
állat
2013. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Martina11 ***** válasza:
Istenem,ilyen baromságot.Köztudott hogy a hangyák facebook függők.
2013. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!