Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak? (többi lent)

Kutya222 kérdése:

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem tudom ilyenkor mit tegyek!!!!!nem találom robertgidát épp mézet akartam enni amikor egy slidersz féle varázsjukba beleestem és most valahogy nem tudok hazajutni segitsetek hol találom meg qvint

#slidersz
2013. aug. 10. 20:42
 1/7 anonim válasza:
Hívd fel pókembert
2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most miért lett törölve a válaszom?
2013. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem lett törölve semi ;)
2013. aug. 11. 22:46
 4/7 anonim válasza:
Hívd fel MacGyver-t hogy szóljon Mr. Spocknak és a Voyager csillaghajó plazmavezetékeit házilag átalakítva képesek lesznek létrehozni iszcioktatusz alakú palántákat, ennek hatására Quinn-ék kikerülnek a szubtérbe majd a Doktor megtalálja őket és viszavisz a helyes dimenzióba ahol átmész egy csillagkapun Malackával és ezután egy kirootolt R2D2 (a futuramából az androidos droid) visszaállítja a hajó stabilitását, ezután megtalálhatod Quinn-t azután pedig "cacc de putere".
2013. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nah ezt megprobálom áááh itt egy kromag áááá
2013. aug. 22. 21:01
 6/7 anonim válasza:
ja és ezután a Doktor odateleportál hozzád a Tardissal benne Quinn-nel
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah megkeresem majd a doktort aztán qvinnt
2013. aug. 22. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!