Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez a "vicc" nem...

Szerintetek ez a "vicc" nem bunkó egy kicsit?!

Figyelt kérdés

"Csaj: 70A-s melltartóm címkéjén felirat: Enjoy being sexy. Biztos nem kanos férfi írta..."


Szerintem elég bunkó. Senki nem tehet arról, mekkora a melle...


Ilyen kommentárok érkeztek ehhez:

#3 Hát, az bizony elég sovány... Minimum egy C minden férfinek jár, én azt mondom :)

#28 [link] - Szerintetek ez a lány szexi, vagy nem? (Szerintem az.) Az ő melle sem lehet nagyobb 70A-nál.

#40 ahahaha, mi az ott a mellkasán, két pattanás?


2009. okt. 27. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

De, kicsit nagyon bunkó!!! Magánugy, hogy kinek milyen méretu a melle, ebbe nem kell belekotni. Egy kis mellu lány is lehet kedves és nézhet ki jól, ugyanakkor egy nagymellu is lehet bunkó és csúnya!! Az ember értéke nem abban van, hogy mekkora a melle.

Ez a "Minimum egy C minden férfinak jár" meg no comment!! Az ilyen ember már állat akinek a béka s.gge alatt van az érzelmi szintje.

2009. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
én erre annyit tudok mondani, hogy majd idősen, mikor unokák forgatják fel a házat, kiülsz a teraszra, akkor mi jobb?? lesni egy megerszkedett, fenékig érő csöcsöt, vagy egy még mindig helyén álló, nem a mellét a hasán hordó nőel jót beszélni, kultúráltan, értelmesen?
2009. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Megereszkedett csöcsű nővel már nem lehet öregkorban kultúráltan, értelmesen beszélni. Azta...:)) Értem én, ha kicsi a melletek, nincs is azzal semmi gond, én pl. azt szeretem, na de azért ilyen összefüggéstelen baromságokat nem írnál, ha nem zavarna...
2009. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én úgy gondoltam, hogyha izárólag a mellei miatt veszik el a nőt. mert akkor nem vszínű hogy van más jó tulajdonsága
2009. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
17:31 es te nagyon buta lehetsz basszus XD és még a melled is kicsi :D mert féltékeny vagy a nagymellűekre :D szerinted egy lógó csöcsű nővel nem lehet értelmesen beszélgetni?XD
2009. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem gyönyörű :)

21/f

2009. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szegény csaj tuti tranfesztita leszXD
2009. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell fogadni magad és nem kell a h.lye b.unkóságokat olvasnod, amit egyesek írnak. Van, akinek ez, van akinek az jön be.
2009. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!