Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudnátok hasononlókat mondani?

Tudnátok hasononlókat mondani?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
akit érdekel annak megírom privátban mert ide nem bírok írni
2013. aug. 21. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
engem érdekel:P bármi legyen is ez:D
2013. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dalek Traak ***** válasza:
Mihez hasonlót?
2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Of course! :D Hogyne?:)

hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló hasononló


Ennyi elég lesz?:)

(Én amúgy csak azt másoltam át, amit elírtál a kérdésben!:) Ja és nekem küldheted:) Kíváncsivá tettél:))

2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*is:)
2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is küldheted :D

(csak ne bánjam meg :D )

2013. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem... hoppá, nem lehet, hogy a hasononló-ban d-t akartál írni l helyett? akkor hagyjuk!
2013. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet
2013. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!