Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Növény vagyok? (Kérdésed túl...

Növény vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mindig nyáron növök a legtöbbet, amikor süt a nap, ebből az következik, hogy növény vagyok.

Ha valaki meg szeretné cáfolni az állításomat csak és kizárólag egy másodfokú matematikai egyenlettel teheti meg.


2013. aug. 25. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Növények a


X'=f(X)*K*X²*Y(t) (1)


dinamikai egyenlet szerint növekednek, ahol az Y a napütés mennyisége (ami persze kicsit szinusszerü, de ezt már kitaláltad), f(X) a növekedés növekedésének mértéke, K meg az idöhójárási állandó.


Ezzel összefüggésben a spóráikat és magjaikat

évente 1 szer, a f(X) lokális

maximumakor bocsájtjak ki. (2)



A Te növekedésed löketszerüen megy végbe, csak 3 évig a magkibocsájtásod meg nyáron átlagosan ötóránként, télen hét.


Mivel a növénységi (1) és (2) kritériumoknak nem feleltél meg, ma éjfélig add le fényképes növényigazolványodat, vegyél végre föemlösöknek kötelezö BKV bérletet

és elözö fogadásunk értelmében jössz 10üveg Martinival meg a növéred telefonszámával.

2013. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te valóban növény vagy, mégpedig egy különleges fajta. Mivel képes vagy írásbeli és/vagy szóbeli kommunikációra, te egy ún. Plantate Eloquium ('növény beszéd') vagy. De vigyázz! Ha ez az állam fülébe jut, veszélyben vagy! Mivel az éjszakai szén-dioxid kibocsátásod sokkal magasabb, mint a többi növényé -ami erősen környezetszennyező- komoly adókat szabhatnak ki rád! Ha pedig nem fizetsz, karanténba is zárhatnak!
2013. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az elözö áltudományos álgondolatokkal szennyezi tudatod! nincsenek is neki egyenlete, még 0.fokuak sem! ne higgy neki, én vagyok az úgy az igazság és az élet!


#1

2013. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Virág az ember, csak virág

Kurtágnak van egy ilyen műve- Bornemissza Péter versére

http://www.youtube.com/watch?v=nkWNU4_s_9c

"A halál, mint egy tőr a madarat,

megcsap és ellep tégedet is.

Virág az ember"

[link]


öö..ja..humor.. Móricka megy a sivatagban és találkozik a nyuszival. (hehe, nincs is ott nyuszi)

2013. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves #1! Kérem alássan, Én biológiailag közelítettem meg a dolgot, mivel matematikából nem volnék jó...
2013. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És! Csak akkor kell egyenlet írnom, ha cáfolni akarom a kérdező állítását (ott írja a kérdésben). Legjobb tudomásom szerint én nem cáfoltam :)

#2

2013. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hm. Valóban, a növénység fennforgása itt nem a Kérdezö miatt követelt meg matematikai exaktáltságot, hanem mert enélkül lehetetlen gondolkodni. Ki hallott már valaki, hogy fontos dolgokban, az agráriumban is számolnak, mérnek statisztikát készítenek, aztán proteineket vonnak ki, dns-t szekvenálnak, és megint statisztikát készítenek. Nincs menekvés a matek elöl...

Meg a háztartáspénzröl is úgy döntünk, hogy még összeadni sem tudunk? Izé, 10Mrd fölött ez nem érvényes.

üdv!

#1

2013. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ööö tudsz fotoszintetizálni??? Mert ha igen akkor höhetsz hozzán, van egy szép cserepem abba beleültetlek.
2013. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudok fotoszintetizálni, de megtanulom! jöhetek? Cserépben még nem áltam, de mindent el kell kezdeni...


30+F, biofizikus (könnyen tanul!)

2013. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fenyő.
2013. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!