Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Oroszország miért akar megtáma...

Oroszország miért akar megtámadni?

Figyelt kérdés
-Lengyelország-

2013. aug. 26. 10:23
 1/6 A kérdező kommentje:
I hope so the moderators will not delete this...
2013. aug. 26. 10:26
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem nézed ki belőlük hogy tudnak angolul?


Három dolgot vettem észre ezekből a beszélgetős témákból:

- engem nem érdekel semmilyen anime, de az itteni aktivitás alapján rákerestem nézhetőnek tűnik, kösz a figyelemfelkeltést

- a kérdésekkel az a baj hogy beszélgetnek benne, miközben itt csak kérdéseket és válaszokat lehet adni. Hiába lesz új és új ilyen téma, akkor is ha látják hogy aktív (több oldalas), és csak beszélgetés van benne akkor törölni fogják, a tagokat kitiltani, ami nem fejlődés lenne ennek a közösségnek hanem hanyatlás

- érdemesebb lenne egy saját oldalt nyitni (többféle ingyen fórum van ahol lehet témákat létrehozni és ott írni, az is csak egy regisztrációba kerül), és az mindig megmaradna

2013. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oroszországot nem akarom bántani, inkább Németország az, aki bánt téged állandóan. Oroszország pont, hogy segített neked felszabadulni. Meg Németország testvére, Poroszország (azaz a Német Lovagrend) is mindig bántott téged, amikor még Litvániával voltál együtt.

Amúgy nyitottam egy újabb kínai negyedet Krakkóban.


-Kína-

2013. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oroszország és Németország se akar senkit se bántani, de ha ebből megint gyűlés lesz akkor vegyetek észre engem is!

*te ki vagy?*

Kanada vagyok.


-Kanada-

2013. aug. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ti megilyesztetek engem. :O


-Wonderland-

2013. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kol, kol! ^J^
2013. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!