Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megismerkedtem egy lánnyal a...

Megismerkedtem egy lánnyal a neten de kiderült róla, hogy valójában egy dalek. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég a neten megismertem egy nagyon kedves és szép (legalább is a profilképe az volt) lányt és hát belé is szerettem. Láthatólag ő ugyanolyan érzelmeket mutatott irántam. Sok chatelés után végre megbeszéltük, hogy személyesen is találkozunk. Ekkor derült fény a szörnyű igazságra............. arra, hogy ő egy DALEK!!! Most nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek! Please

2013. aug. 26. 20:25
1 2
 1/16 xKakashix ***** válasza:
Hogy került ő ide a Skaro bolygóról? :D
2013. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hívjad a TEK-et, más bolygókról való személyek elkapásában profik, kérdezd csak szegény Luke-ot :/
2013. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ha komoly a kérdés akk agy neki még egy esélyt hátha nem is olyan akinek őt gondolod beszéljétek újra a dolgokat.!Sok sikert! :)
2013. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor állprofilt használt? hazug! az őszinteség nagyon fontos. amúgy rákerestem a dalekra..és a képek nem mutattak negatívumot. egész csinos lehet, szóval ha fátylat tudsz borítani arra,hogy hazudhat neked a jövőben több dologban is, akkor szerintem ne álljon a fajbeli különbség az utatokba!
2013. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez fura mivel a Dalekek nemtelenek és nincsenek érzelmeik, de szerintem próbáld meg humanoid dalekké alakítani úgy hogy vegyíted a DNS-ét egy emberével így emberszabású lessz lesznek érzései stb.

Persze az is megoldás hogy nem akkor nyomsz magadba LSD-t amikor Doctor WHo-t nézel.

2013. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az igazságot még mindig nem tudom felfogni. Még azt is mondta, hogy találkozásunkra süt soufflét is.


Egyébként újra írt nekem és azt mondta, hogy ő valaha ember volt és ezért ugyanúgy megmaradtak az érzései. Csak a tudatát áthelyezték egy dalekba és most így kell élnie. Állítólag azért hazudott, mert egyébként nem álltam volna szóba vele.


Akkor adjak neki még egy esélyt?

2013. aug. 27. 16:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Csaknem Clara?
2013. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De valóban ez a neve! Te is ismered? Ha igen tudsz tanácsot adni?
2013. aug. 29. 19:14
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen, mindenképpen adj neki esélyt!
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mivel a Doktornak segített, így rossz nem lehet.

Tudod mit? Mutass be neki és talán tudok segíteni, hogy emberi alakja legyen... . Jó lesz?

2013. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!