Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért van agyunk? Mi szükségün...

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Miért van agyunk? Mi szükségünk rá?

Figyelt kérdés
Nem vágom mire jó :/ Valaki segitene? Esetleg el lehet adni?

2013. aug. 29. 11:44
 1/9 2xSü ***** válasza:

Ez már Karinthy idejében is fontos kérés volt. Lásd: [link] – Együgyű lexikon – Katona, katonaság


Idézem:

„Az eddigi K.-készülék nyers állapotban felső, golyóforma képződményében valami kocsonyaszerű anyagot tartalmaz, melyre az új típusú Mannlicher fegyvereknél semmi szükség nincsen, s melynek rendeltetését s mikénti használatát a katonai tudósok úgyis elfelejtették már. Ez a golyó, mint űrtartalom, alkalmas lövegek (muníció) hordására - figyelmeztettetnek az anyák, hogy ezt a golyót üresen hagyják.”

2013. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Ha nem is használjuk, akkor minek? Helyette be lehetne tenni extra májat, vesét, hogy lehessen cserélni, ha már túl sok alkohol ment át rajta.
2013. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne. Szívesen lennék olyan elmeroggyant aki azt se tudja hol van meg mi történik. xd
2013. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én szívesen megvenném, ki tudja még milyen agyválság lesz ebből, és akkor majd jól jön ha nekem van tartalék XD
2013. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tom én se, lehet hogy nekünk pont nincs is agyunk. :)
2013. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam. Hmmm... Lehet hogy akkor nekem nincs is?
2013. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B2man ***** válasza:
Régebben sokan, ma egyre kevesebben gondolkodásra használták. A PC-k elterjedésével ez kiment a divatból! Lásd a mondást:"Minek neked ész, van számítógéped!"
2013. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes utolsó válaszoló,ment a zöld kéz.
2013. aug. 31. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én se,az enyémet kiszedtem az uzsit rakom a helyére mikor megyék suliba

Sokkal praktikusabb

2013. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!