Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti is szoktatok imádkozni a...

Ti is szoktatok imádkozni a miniszterelnök úrért?

Figyelt kérdés

Hogy erős , egészséges legyen és továbbra is dicsőséggel vezesse az országunkat még nagyon sokáig.

Én gyakran szoktam kérni az Istent, hogy segítse a miniszterelnök urat.


Hisz, oly sok év után végre egy igazi keresztény lett a vezetőnk.

Sokáig kellett tűrnünk ,a kommunista vezetőket, mint Gyurcsány Ferencet.

Sajnos a vörös köd még mindig nem oszlott fel ,ezek az emberek akiket férgek esznek belülről, még mindig aktívak.

Folytatni akarják keresztényellenes, kereszténygyűlölő , utálatos hadjáratukat.


Ha az Isten is úgy akarja, Orbán Viktor még nagyon sokáig lesz a vezetőnk.

Kívánok neki, egészséget , büszkeséget és rengeteg erőt, hogy letudjon számolni a kommunistákkal.



2013. aug. 30. 17:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, csak a trollokért imádkozom.
2013. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A miniszter úrra vigyáz az Isten,nem kell érte imádkozni.
2013. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nem szoktam. Én a rászorultakért szoktam, a betegekért, családért, gyerekekért, de a sátán szolgáiért soha.
2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szerintem az futni sem tud, csak ha odapasszolják neki a labdát, akkora hájas
2013. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 B2man ***** válasza:
Én időnként imába foglalom a nevét, huszármiatyánkba! (gy.k. huszármiatyánk: káromkodás)
2013. szept. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
"hogy letudjon számolni a kommunistákkal" - ó, akkor egyedül marad a pártjában, ha minden kommunistájával leszámol... - vagyis akkor nem egyedül, ő sem marad... :(
2013. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Kérdező írja: "A keresztapám focizott is már vele." - szóval ő focizott a Lánchídnál a fejével???
2013. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 palacsinta1992 válasza:
Én azért imádkozok,hogy 60 ezer Ft-ból éljen ő is meg, és ő is éljen ebbe a rohadt nagy EUs országában,minden Eus ebbe a nyomorult országban,csak a fizetés nem! És azért imádkozok,hogy végre fölakassza magát,Orbán úracska is, Gyurcsányka is és Bajnai is!!!!!!!!A népből gazdagodnak meg,miközben éhezés van és nyomorúság...Igazi paraziták..Kétkezi munkát nem ismerik, ők is csak lopnak csalnak hazudnak...Tehát tisztességtelen munkát végeznek!!Az ilyen rohadjon meg ott ahol van,és gratulálok annak,akik rájuk szavaznak,miért nem csak azok élnek nyomorba akik rájuk rakták voksukat?A többinek miért kell azért szenvedni mert a sok idióta pártolja az ilyen csótányokat!!!!
2013. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
palacsinta, hát Rád is lehetett volna szavazni?? hát miért nem szóltál?
2013. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 palacsinta1992 válasza:
Hát pedig ha én lehetnek egyszer a helyében,akkor biztos vagyok benne, hogy nem lenne nincstelenség!Voltak milliók a kezembe,mégsem bolondultam meg!Mint ez a nyomorult Orbánka!
2013. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!