Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én egy lányt akarok meszivatni...

2000... kérdése:

Én egy lányt akarok meszivatni, a többi alul!?

Figyelt kérdés

14 éves lány és nagyon utálom, mert azelőtt a 2. legjobb barim volt, de egyiknapról a másikra vmi baja lett, és nem szólt hozzánk, meg mindennek elhordott minket a barátnőmmel, és minden titkunkat elárulta, de mi még nem süllyedtünk ilyen dedós szintre!! Irjatok vmi ütőset, amitől elfelejti hogy kicsoda, ja és egy kicsit kövér!!

13 és 14 L


2013. szept. 1. 14:37
 1/5 anonim válasza:
93%
Én is megszívattam az egyik ismerősöm 13 évesen,azóta bánom.Csináltam egy kamu msn-t /akkor még az volt a menő/. Minden nap beszéltem vele,teljesen beleszeretett az alteregómba.Aztán karácsony napján mondtam meg neki kb. így:te g*ci hülye vagy hogy ezt elhitted,nem kéne neten ismerkedni és boldog karácsonyt!Na mondanom sem kell,hogy megbántam...inkább beszéld meg vele ne legyél olyan hülye mint amilyen én voltam!!
2013. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ad meg a telefonszámát az interneten leszbikus lányoknak. Éjjel nappal hivogatni fogják! Meg fog bolondulni!
2013. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Add meg a telefonszámát.
2013. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hívogatják az hol szivatás? Én örülnék ha lányok hívogatnának :) akár egész nap. Jajj basszus de jó lenne... :)
2013. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne
2013. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!