Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az első Zombit mi harapta...

Az első Zombit mi harapta meg, hogy zombivá váljon?

Figyelt kérdés

Mer' úgy terjed nem?

Az Ablak-Zsiráf semmit nem ír,csak az"ördög" címszó volt benne.

A különleges tudakozó is egy nulla,de nem akarják visszaadni a hívás díjat se!



2013. szept. 15. 11:35
1 2
 1/14 Marylu ***** válasza:
Szia! Sajnos vannak mutánsan született emberek. Háát egy reggel születhetet ez a bébinek hit zombi is. felnött mint mindenki más is, de sajnos utolérte a végzet és eltemeték. De a kisbarátunk nem meghalt csak kijöttek rajta a vonásai és elkezte álmokfutását háát valószinü, hogy ilyesmi álhat a hátérban. Jaaa és biztos szerintem hogy azért terjed harapással ezaz egész mutácio, mert mig pár méter mélyen volt nem kapot ennivalot...........
2013. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem csak harapással, hanem karmolással is terjed, sőt ha a sebünkhöz ér a zombi bármelyik testrésze, esetleg olyan tárgy, amelyhez a zombi hozzáért, akkor mi is elkaphatjuk.

Tehát nagyjából út terjed, mint azok a vírusok, amelyeket nem lehet elkapni levegő útján, kivéve ha nagy koncentrációban vannak a levegőben.

Remélem tudtam segíteni eme nagy problémával kapcsolatban. Ha bármilyen kérdésed van, akkor azt is tedd fel.

Üdvözlettel: Egy zombiszakértő!

2013. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az elsőt akkor sem értem,hogy jött létre.
2013. szept. 15. 14:19
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy ismeretlen szigeten úgy alakult ki az élet, hogy nem ember, hanem zombi lett a "csúcs". Aztán valami hajós felfedező eljutott oda, befogott egyet, de megharapta. Hazajött a hajós és magával hozta a vírust is. Tehát az első zombi(ka)t nem harapta meg semmi.

A tiszta DNS-ű zombik fejlett kultúrával rendelkeznek és szeretik a zenét. Itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=z5LW07FTJbI

2013. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát,az a csibész jutub packázik velem!
2013. szept. 15. 15:28
 6/14 anonim ***** válasza:

:( most úgy elszomorodtam, mert volt egy zombiem Akit Valternak neveztem el mindig szerette kocogtatni a fogát és el tűnt :((( de szerintem valami vírust kap az "még élő" személy s mikor meghal akkor ezek a vírusok "aktiválódnak" s a halott újjá éled s ő lesz majd az a zombie aki majd megfertőz mindenki... :( :)


üdv.Larjiii

2013. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi történt szegénykével?

Egy másik kérdezőnek épp T-rexet akarunk csinálni tyúkból.

Csináljunk Neked is valami izgit?

2013. szept. 15. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak keresztezni kel egy halott és egy élő embert, és akkor születni fog egy zombi.
2013. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hogy kell keresztezni?

A szervbeültetés is keresztezés?(ujujúj):D

2013. szept. 15. 19:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Valami biológia fegyver áll sokszor a háttérben, vagy egy balul elsült vírustesztelés. De egyszerűbb inkább nem megmagyarázni a filmekben. Sokszor direkt robbantják ki, hogy az ellenszerrel a kezükben világuralmon legyenek.
2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!