Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek ferde hajlamú szellem...

Léteznek ferde hajlamú szellemek? És ha igen, akkor hol találkozhatok velük? És mennyire valószínű, hogy párban is lesznek, és hímneműek is?

Figyelt kérdés
Tájparasztul b*zi szellemeket keresek, akik nem akarnak engem bántani, viszonylag láthatóak, nem zavarja őket, ha köhm közben nézném kettejüket, és helyesek is lennének 8már amennyire a szellemek helyesek szoktak lenni). Hová kéne elmennem, hogy ilyeneket találjak?

#meleg #szellem #hímnemű egyed
2013. szept. 23. 17:32
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Neonlepke xD

Khm... Mit válaszoljak? xD

2013. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Túlvilágra? xd
2013. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szeretnék ezen a világon maradni, legfeljebb csak a paszulyomig mennék el, és a sugárszennyezett felhőkről nézelődnék, hátha látok valamit, de a túlvilág nagy messze van. Ha tudtok vonatot, ami elvinne odáig, akkor elmegyek...
2013. szept. 23. 17:36
 4/25 anonim válasza:
halál..xd (mármint a vonat)
2013. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

A paszulyod egészen pontosan hol található? xD

Szerintem várjuk meg egy ferde hajlamú szellem feltűnését...xD

2013. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

A paszulyom a Kerge Kert szomszédságában áll, de nem hiszem, hogy ott látnék szellemeket, ha csak nem költöznek bele a dísztárgyaimba, de olyan formán már nem is érdekesek, csak ha ektoplazmából vannak.


Eddig is vártam, hátha felbukkan, de eddig még nem történt ilyen, ezért is tettem fel eme csudás kérdést.

2013. szept. 23. 17:45
 7/25 anonim válasza:
Törpi xd írd az ezotériába ott kapsz válaszokat :3
2013. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a jősnők, meg a jósfik (??xd) foglalkoznak-e a gondjaimmal.:c Biztosan elhanyagolnának.
2013. szept. 23. 17:56
 9/25 anonim válasza:
Ha busásan megfizeted őket akkor biztos mondanak valami értelmes dolgot...xd
2013. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Drága Sugárszennyezett Neonpillangóm!


Én ilyeneket tartok az ágyam alatt, vagyis egyet, a láthatatlan nindzsám mellett, de mivel a nindzsám is ferde hajlamú... Azt hiszem, hogy érted.>.< Előbb tőlem kellett volna megkérdezned... Lényeg a lényeg, majd küldök egyet postán. xD


(Nem mondom meg, hogy ki vagyok, mert tudod.)

2013. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!