Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tényleg igaz, hogy a jósok...

Tényleg igaz, hogy a jósok kristálygömbjeiben lítium processzor van, és csak 2-3 megapixeles a kijelzőjük?

Figyelt kérdés
Ledöbbentem, ma hallottam ezt. Szerintetek igaz lehet?

2013. szept. 26. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, énis olvastam, most néhány perce, egy lány kérdezte, hogy neki mikor lesz barátnője és ott mondták neekmis, hogy nem jól jósolok, már megjelentek a legújabb Lithium Ion processzoros kristálygömbök, és frissitsem énis a sajátomat. Én már rendeltem is a neten 2-t belőle gyorspostával. Képzeld, ha az E-Mag ról veszed, akkor ajándék varázsgömbvirusvédelmi programot is kapsz mellé, félévig ingyenes!
2013. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt,már fejlesztik Tajvanisztánban a síkképernyős kristálygömböket is 100 hertz-es technológiával.Az lesz ám a jövőbelátás élménye.Az első generációs gömbök különben csak fekete-fehérben jósoltak,azért volt annyi pesszimista jóslat,(kis történelem).
2013. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bammeg, fiam de hülye vagy.

A közértbe zavartalak le kristályvízért, meg liter tejért. Mondtam hozzál két-három zsömlét is. Semmit nem lehet rádbízni?!

2013. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1. és 2. válaszolónak a megerősítést. Bár úgy tudtam, eddig is síkképernyő volt a kristálygömbökben, csak kicsi felbontással. Akkor ezt nem jól tudom?

3. Kristálygömbbe nem lehet kristályvizet tölteni? Ezt a variációt nem hallottam még. Bár a zsömle nem tudom, hogyan jön a képbe. Kifejtenéd?

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, informatívak voltak!

2013. szept. 27. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy segíthettem.A síkképernyő innovációja abban áll,hogy szabályos gömböt formál,és mégis 12 éle van.Oyan nemzetközi szaktekintélyek dolgoznak a projektben,mintDombledore prof,Somamamagésa mamamiasoma,Óz,Schmuck Andor és az asztro-show gárda(teljesség igénye nélkűl).

A pénzügyi hátteret a Monopoly játék hivatalos játékpénznyomója biztosítja(szigorúan titkos).

2013. szept. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!