Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valami jó poén Április 1. -re?

Nyarimikulas kérdése:

Valami jó poén Április 1. -re?

Figyelt kérdés
Ma a zene tanárnő megszívatott és valahogy ki kéne basszunk vele Április 1.-én.:D Tudom,hogy meg korán van de remélem hogy sok csín érkezik majd válaszba amik közül tudom válogatni a jobbakat.:) Előre is köszönöm!
2013. szept. 30. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyél egy időzített samponbombát egy műfaszba, tedd bele a táskájába, és amikor oda megy órára, akkor észreveszi, akkor belespriccol a pofájába, ezt mi meg csináltuk. (Csak akkor csináld meg ha nem érdekel mit kapsz érte)
2013. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es hogy a fenébe csináljak én bombát??XD
2013. szept. 30. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd márc. 31-én mondok.
2013. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Tegyél C4-et a zongora G billentyűje alá, és amikor Beethooven XII szimfóniájának csúcsára ér és leüti, az egész kóceráj a levegőbe fog repülni ;) Ez elégé poénos lenne xd
2013. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Adj a zenetanárnő kezében egy olyan bombát meggyújtva, amilyennel szokott Tom és Jerry játszani.
2013. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél egy jó fejszét, és verd szét az egész berendezést a teremben. Mikor sikitozni kezd, hogy ez megőrült, akkor röhögd el magad, és mond azt, hogy április bolondis.
2013. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bombát most hosszú lenne elmagyarázni, de youtuben van sok videó róla XD
2013. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Muszály gyökérkedni?... Normálisan kérdeztem, és ha nem lehet segítőkész választ adni akkor inkább nem is kéne kommentelni , vagy tévedek? Hogyha már ennyire alacsony az értelmi szintetek akkor nektek is jobb ha nem csináltok magatokból még nagyobb hülyét,mint amekkorák vagytok, és ha még valaki kommentelne akkor normálisan légyszíves vagy inkább ne is írjon.
2013. okt. 8. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a tanárnak egy tucat műpéniszt rendeltünk születésnapjára :D szerintem ez is jó lenne neki :D

vagy vazelinozd be a székét + a kilincset :D

de jó a veszel egy bűzbombát és elrejted a tanári asztal alá :D de még van sok poén de attól függ hogy vagy a tanárral :D

2013. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy egy olyan tanárral aki egész évben szivatni fog és én is őt.:D
2013. okt. 12. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!