Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek, szerintetek...

Mi a véleményetek, szerintetek káros amit csinál? TOVÁBB LENT

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (Domi),elég dindi ki közösített gyerek ,én szoktam vele dumálni sulin kivűl és ott sincs több esze... ma lyukas órán kimentem barátommal a játszóra és ott volt Domi is, dumáltunk. Egyszer csak előkapott egy papír tekercset ,cigi alakú volt ,kikapott egy kis zsepi maszlagot és oda tette a végébe pont ahogy a ciginél van az a szivacs. Meggyújtotta és ott szívta...mintha cigizne,bele szív le tűdőzi stb...szerintetek ez normális? káros lehet a szervezetre? rosszabb mint a cigi?

2013. okt. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az agya nem normális, ha cigizni akar rendes cigit szívjon ne valami papír félét. Hány éves egyáltalán ez az eszetlen?
2013. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt mondja nem cigizik mert káros..!:D 13 éves.
2013. okt. 1. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!