Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Barátnőmet szeretném megtréfál...

Barátnőmet szeretném megtréfálni. Ki is találtam, hogy mivel, de nem tudom pontosan, miket használjak fel hozzá?

Figyelt kérdés

Az innivalóba /teába/ szeretnék tenni valamit, pl. só, bors, paprika, egyéb fűszer, rumaroma, stb., de nem tudom, hogy melyiket tegyem bele, hogy ne lehessen látni, ne legyen feltűnő, ne változzon meg a tea színe.

Só az jó lenne, de a só- ellenben a cukorral-nem olvad el.

Egyéb ötletek?



2013. okt. 3. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

erőspista mehet:D

a kis paprika.. vagdosd fel, és áztasd bele a teába.. utána kiveszed... csak ehhez kb 5 percig a barátnőd nem láthatja a teáját, de ha kedvesen te csinálod neki, akkor megoldható...

mivel érdemelte ezt ki?

2013. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából iskolában fogom odaadni :D Mármint szoktam adni az innivalómból, és van két egyforma üvegem, egyikbe teszem a neki szánt meglepetést, meg viszek egy rendes teát. Szóval nem akarom hogy rosszul legyen, de úgy gondolom a paprikától nem lesz semmi baja :D

Mert ő is megszívatott engem, azért kapja a visszavágót. :D

2013. okt. 3. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyűjts össze egy csomó büdös bencét egy zacskóban, és valamikor amikor odajön hozzád, egyszerűen szór rá őket, vagy szórd bele őket a táskájába vagy a tornacucca közé.

Tudom ez nagyon durva, csak azért írtam, hogy ilyet is lehetne csinálni.

2013. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi az a büdös bence?:$


oké, lányokról van szó, de pl az én tornacuccom szagát nemigazán lehetett lerontani..:D

2013. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"az én tornacuccom szagát nemigen lehetne lerontani"

Akkor mégis csak tudod, hogy mi az a büdös bence :)

Poloskafajta, általában zöldek vagy sötétbarnák, hangosan zúgva repülnek, nagyon büdösek ha védekeznek, mindennek nekirepülnek, és félek tőlük :)

2013. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem, nem tudtam:D

azért nem lehetett lerontani a tornacuccom szagát, mert kb negyedévente volt mosva heti 3-4 elég izzasztó tesióra mellett:D

még a zokni is csak havonta-2havonta volt cserélve! koppant, mikor földetért, és megállt 45 fokban:D

2013. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A zuhanyrózsa feje általában letekerhető, és belefér egy halászlé kocka.
2013. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem gyümölcslébe tegyél só annak borzalmas az íze de naon vicces!!
2013. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, lehet majd egyszer kipróbálom őket, bár van köztük durva is:D

A lényeg, hogy a teába tettem sót, paprikát. Szerencsétlen ivott is belőle. :D

A vége az lett, hogy besértődött mert "ez nem volt vicces" de hát mondtuk neki, hogy amikor ő csinálja ezt velünk, az is csak neki vicces, meg aki látja, aki szívatva van, annak sosem vicces... De nem lett semmi komoly..:D

Azt mondta vissza fogja adni.. :D

2013. okt. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!