Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak kakilós játékok?

Vannak kakilós játékok?

Figyelt kérdés
Olyan, amiben kakilni kell és többen is tudjuk játszani. És nem kaki szexre gondolok... Régen a szomszéd fiúval sokszor játszottuk, hogy kakilás után szétkentük a seggünkkel az ottmaradt terméket a konyhafalon, de azóta már nagyobbak lettünk, szóval most már valami komolyabbat is kipróbálnánk. Ötlet?

2013. okt. 7. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A háztetőről kilógatod a segged és próbálod telibe találni az arra járó gyalogosokat.

A kaxit megsütöd, nyomsz rá tejszinhabot és megkinálod vele a haverokat/családodat.

Ha hígat fostál, azt kend bele 2 piskótalap közé és egyétek meg.

2013. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szórjatok kenyérdarabokat a földre, felette másszatok fel egy fára, és amikor jönnek a galambok a kenyérért, akkor próbáljátok őket telibeszarni. Az nyer aki pont fejbe találja a galambot.
2013. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Temérdek népi játék maradt fenn ürülékkel. A teljesség igénye nélkül néhány cím:

Székelős

Kinek jut a barna?

Szembeürítősdi

Tarkón a galambot

Mi kulás, Mikulás? (téli ünnepváró)

Mibe mártottam a rétest?

2013. okt. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Temérdek népi játék maradt fenn ürülékkel. A teljesség igénye nélkül néhány cím:

Székelős

Kinek jut a barna?

Szembeürítősdi

Tarkón a galambot

Mi kulás, Mikulás? (téli ünnepváró)

Mibe mártottam a rétest?

Fosócska

Büdösödősdi

Kulakupacozós (török hagyaték, de átvettük)


Jó szórakozást kívánok!

2013. okt. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlen előbb küldtem el, de cserébe több a lehetőség.
2013. okt. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugye most csak viccelsz?
2013. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kakálj tele egy nagyobb papírlapot, utána kisebbeket is szarj rá.Foss két darabot még, de azt már a padlóra.Dobjatok a dobókockával,aztán ahányat dobsz, annyi kakát lépsz előre.Aki előbb végigér a táblán, az nyer.
2013. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!