Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rákattintanál erre a kérdésre,...

Rákattintanál erre a kérdésre, ha azt mondanám: parancsolom, hogy rákattints erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

És amikor végül rákattintottál, érezted a különös varázslatot, amit veled műveltem? Hiszen megtetted amit akartam.

És vajon a hölgyek haragszanak, hogy mindig ilyen aljas módon manipulálom őket? :P


2013. okt. 9. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ez nem manipulálás.. :D

csak kíváncsiság :)

2013. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
dik, ki ez teee??
2013. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem.


Hogy akkor,hogy jutottam ide?

"egy véletlen kérdés"


Kib..sztam a rendszerrel? :P

2013. okt. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt vonzásnak hívják, kedves harmadik válaszoló! És anélkül döntöttél így, hogy tudatosult volna :).
2013. okt. 9. 00:52
 5/18 A kérdező kommentje:

Sokan vannak még, akik rákattintottak, csak nem szeretnének lelepleződni :).

Pedig lássuk be, ez igen csacska hozzáállás... elvileg itt arctalan vagy. Ki előtt akarod megvédeni "magadat"?

2013. okt. 9. 01:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Telefonról nézem. Egér nélkül nincs kattintás. Egyébként férfi vagyok. Mindig ilyen rosszul megy neked?
2013. okt. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, mindig ilyen rosszul :). Más kérdés?
2013. okt. 9. 02:27
 8/18 anonim ***** válasza:

hm, igen, nemtom, nemtom.

a varázslattal kapcsolatban elöbb küldjél fényképet!-)

38F

2013. okt. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De hát figyeljmár, nem is parancsoltál rá senkire hogy kattintson ide. Te csak megkérdezted, hogy mi lenne HA megparancsolnád. De csak feltetted a kérdés, maga a parancsolás, külön mondatban meg felszólító módban elmaradt.
2013. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha azt mondanád, akkor biztos nem kattintanék ide. De nem mondtad, csak megkérdezted, mi lenne HA mondanád, úgyhogy kattintottam. :)
2013. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!