Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a leghülyébb, legviccese...

Mi az a leghülyébb, legviccesebb válasz, amit itt olvastál? Hogy mire válaszolt azt is írjátok!

Figyelt kérdés

Én pl.


kérdés:Hányan vannak itt keresztények ezen az oldalon? Jártok egyházba, gyülekezetbe? Melyikbe?


válasz:Szektázzatok csak, véglények, aztán majd ha a főkonkoly kiossza nektek a ciánkálit (egy boldogabb élet reményében), akkor bevenni ám, de szaporán!


2009. nov. 13. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2009. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :D Könnyesre röhögtem magam..
2009. nov. 13. 15:43
 3/17 anonim ***** válasza:
2009. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ez... és a válasz : Ez, és annak a válasza:EZ
2009. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2009. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miből látszik az ha egy csaj már nagyon kívánja a f*szt?

-ha ezt ordítja " verd már belém te rohadt állat!"

-Csíkot hagy maga után, mint egy csiga!

-Egy fémcsatos csizmával csapatja a sunáját!

2009. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2009. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2009. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__481404-..

2. oldal 16:14es

és

4. oldal 21:43

ezeket elképzeltem, és sírva röhögtem:DD

2009. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Miért bámul apum? Már nagyon idegesít.

nemrég lettem 17, eddig nagyon duci voltam.Most tornával meg egy kis fogyókúrával ledobtam 5 kgt.170 cm vagyok és 65 kg, még nem tökéletes, de már jobb mint volt.A melleim azonban nem lettek sajnos kisebbek(89cm körbe), csupán egy kicsit megereszkedtek.Mióta lefogytam apám folyton bámul, hol a melleimet hol engem, és nagyon idegesít.És látja hogy észreveszem és nem szól semmit.Csak nem kérhetem meg hogy ne bámuljon...Ma ebédnél is tök vastag pulcsit vettem fel hogy ne is lásson...:S

de az nem normális hogy már egy pizsamát se merek felvenni melltartó nélkül mert bámul...olyan undorító..ott van anyám, ő is csini,nem értem miért nem ő bámulja, mégiscsak ő a felesége..


válasz:

Csinálj magadról meztelen fotókat és azokat add oda apudnak, persze csak titokban, hogy alaposan szemügyre vehesse a kis testedet. Utána már biztosan nem fog annyira bámulni, mert a képekkel is kielégülhet. A férfiak szeretik a képeket, mert vizuálisabbak mint a nők. Másik lehetőség, hogy mutasd be apukádat egy veled egykorú osztálytársadnak, akivel szintén kielégíthetné a tinilányokra irányuló természetes de elfolytott vágyait. Harmadik lehetőség, hogy visszahízod a pár kilót, és akkor már nem lesz a kis tested oly vonzó számára.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. aug. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!