Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet hamar berugni de...

Hogyan lehet hamar berugni de annyira h hányok?

Figyelt kérdés
italok ,tippeket várok milyen sorrendbe igyam és mit.hamar berugni mert felejteni szeretnék

2013. nov. 5. 21:42
 1/5 anonim válasza:
hidd el nekem..nem megoldás a felejtésre..már probáltam..de te tudod..és azt javaslom igyál sok mindent.sört.bort.wisky.martini.igyál édes piákat..én nemvagyok hányos tipus.de barátaim ezektol mindig behánytal..de ha csak tisztán iszol akkor csak full részeg leszel..akkor viszont a vodkát javaslom..de ne feledd..ez nem megoldás...
2013. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

egyél sz@rt és nyugi, kifog jönni :D

vagy megy gusztustalan helyre, és az is segít :D


és még jó is mert megspórolod a pia árát ;)

2013. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Szines tömény-pohár sör-szines tömény-pohár száraz bor.

2.Kannás bor.

Az a lényeg,előtte ne zsírosat egyél(pl.saláta,abból szép hányás kerekedik),és igyál olyan italokat,amit utálsz!

Ha nem megy,gyere el korrepetálásra,Pest mellet lakom.A tananyag árát összedobjuk.

A haverommal(viccen kivűl)rámentünk erre 10 éve,akkor 15 perc kellett,de te tanulhatsz a hibáimból:)

2013. nov. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hülyeseg ha felejtes miatt akarsz piálni,és hányni. Akkor inkabb csapd oda a kezed az ajtójhoz, az is el fogja felejtettni a dolgot, de ha mégis hányni akarsz piától, akkor a jó erős tömény.
2013. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elment a tippmixed? :O
2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!