Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ha az agyamat...

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Szerintetek ha az agyamat kicserélném egy karalábéra akkor ufo-nak tekinthető lennék?

Figyelt kérdés
Nem tud békén hagyni a gondolat. Bár álmodtam olyat is az este, hogy valami fehér por volt az asztalon és felszipuztam. Áááá,biztos csak álom lehetett. De ez a karalábé dolog még mindig izgat O.O

2013. nov. 7. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de lehet karalábé aggyal viccesebb kérdést is fel tudnál tenni:D
2013. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Ezotériába volt ez a kérdés?

Ezo--->Ufó észlelések

2013. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én az ezoterikába raktam, de most nem tudom miért itt van. O.o
2013. nov. 8. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehér poros dolgot nem csak álmodtad....de szerintem nem...mondjuk nem lennél sokkal hülyébb egy karalábéval az agyad helyett,mint most.
2013. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért kérdeztem mert ezo gyanús volt. Nyugi, az én kérdés mindet ide rakták át.
2013. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dalek Traak ***** válasza:

Attól még nem leszel Azonosítatlan Repülő Tárgy. Hogy UFO legyél, ahhoz repkednek kell és nem szabad, hogy azonosítsanak tégef.

És kevesebbet álmodj az ilyen fehér porokról, mert akkor talán nem fogsz ilyen zölségeket beszélni.

2013. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Okosabb lennél tőle méghozzá azért, mert akkor halott lennél és nem beszélhetnél ennyi hülyeséget. Szóval hülyébb biztos nem lennél.
2013. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem egy degerenalt lompos faszu lehetsz igy is meg ugy is. Udvozollek,

Úrnőd!

2020. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!